Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Emigrantul nemultumit

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Olga, probabil sunt mesaje offtopic care au fost puse chiar din 2013 pe invizibil, de aia iti apar cu roz. Noi ceilalti nu le vedem deloc, daca sunt pe acest topic

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Las-o ca asa ii trebuie sa se enerveze aiurea dacă citește posturi din antichitate. Și mai da și puncte. Ca tre sa fii cu capu sa te apuci sa scotocesti după potcoave de cai morți. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 ore, Enki a spus:

Olga, probabil sunt mesaje offtopic care au fost puse chiar din 2013 pe invizibil, de aia iti apar cu roz. Noi ceilalti nu le vedem deloc, daca sunt pe acest topic

Daca era offtopic ce am scris eu, de ce n-a fost ce scriau altii???    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, The Unknown a spus:

Daca era offtopic ce am scris eu, de ce n-a fost ce scriau altii???    

Pai, gasesti mesajele celorlalti? Sau le vezi doar in citatele din mesajele tale? Eu nu le vad nici pe alea.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar cateva mesage al moderatorilor sau favoritilor au fost sterse ... dar au ramas si in citatele mele.   Ampera a devenit Alex.   

Am observat si pe alte pagini ca lipseste si titlul topicului pe jumatate si multe mutilatii. 

Sa le fie de bine, dar sa tremure de frig si vara, boala asta le doresc.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  La 20.03.2013 la 12:13, Blues a spus:

din Romania, ce-mi lipseste, da' ma refer la leustean, un borcan de icre.

Nu mi-a placut niciodata si nici nu m-am simtit 'acasa' in Romania.

 

 

Ma mir ca nu se gasesc icre cand e plin de peshte locul, in Arizona se aduce in borcane din ROmania si Rusia in toate culorile, dar nu si leustean si nici nu creste aici din cauza caldurii si al umiditatii scazute in aer.

O romanca dup 10 ani in State ma roaga sa jur ca in State nu se gasesc cuisoare!!! Cand m-am uitat la ea 8) imediat m-a intrebat: - atunci cum ii zice pe engleza ...

Mie mi-a placut Romania in anii cand se vedea o schimbare spre bine si o avansare in toate domeniile vietii, vedeai o sansa in viata, avei oportunitati ... insa pana sa ajung acolo sa beneficiez de ceva, deja functiona totul altfel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×