Sari la conținut
Forum Roportal
Rebel XP

MLM afacerea secolului

Postări Recomandate

Parerea mea este k in curand acest tip de afacere va fi foarte folosit pentru k este chiar bun...Salariile atractive cat si "munca" foarte lejera vor face furori in Romania...deja a inceput.

Iti poti creea propria ta afacere,iar salariul tu il stabilesti...sunt oameni care iau 500.000 iar altii sute de mii de euro.Probabil pt unii acest sistem este inca o gluma dar nu este deloc asa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parerea mea este k in curand acest tip de afacere va fi foarte folosit pentru k este chiar bun...Salariile atractive cat si "munca" foarte lejera vor face furori in Romania...deja a inceput.

Iti poti creea propria ta afacere,iar salariul tu il stabilesti...sunt oameni care iau 500.000 iar altii sute de mii de euro.Probabil pt unii acest sistem este inca o gluma dar nu este deloc asa

 

 

Te cred pe cuvant. Imi dai si mie cateva detalii?

tjedy2000@yahoo.com sau pe P.M.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parerea mea este k in curand acest tip de afacere va fi foarte folosit pentru k este chiar bun...Salariile atractive cat si "munca" foarte lejera vor face furori in Romania...deja a inceput.

Iti poti creea propria ta afacere,iar salariul tu il stabilesti...sunt oameni care iau 500.000 iar altii sute de mii de euro.Probabil pt unii acest sistem este inca o gluma dar nu este deloc asa

Exagerezi cand zici de 500 000.Eu lucrez de mai bine de 3 ani intr-un astfel de sistem ,nu e mlm dar tinde sa devina. E f adevarat ca sistemul e bun doar daca patrunzi la inceput in el, cat despre castiguri...depinde f mult de timpul pe care il investesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am spus 500.000 lei :good: scuze n-am specificat...si u in c firma mlm lucrezi?

Pt k aici cont f mult planul de marketing cat si persoana care te-a inscris

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am spus 500.000 lei :good: scuze n-am specificat...si u in c firma mlm lucrezi?

Pt k aici cont f mult planul de marketing cat si persoana care te-a inscris

Eu colaborez cu AVON, pentru mine venitul inseamna un al doilea salariu. Dar tu de ce firma vorbesti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te supara eu vorbesc de MLM nu ULM ..Avonul este Uni Level Marketing ..si se bazeaza pe vanzari..le-am studiat si lor planul de marketing...In firma in care sunt eu nu vinezi nimik decat faci publicitate firmei...iar daca cineva in urma publicitatii vrea as cumpere produsul sau sa faca si eu ceea ce faci tu atunci iei bani...

 

Rebel_xp_seba@yahoo.com adresa mea si idul rebel_xp_seba vb acolo daca vrei detalii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu te supara eu vorbesc de MLM nu ULM ..Avonul este Uni Level Marketing ..si se bazeaza pe vanzari..

Tu nu ai citit din ce am scris cred.

Avonul tinde sa devina MLM si nu cred ca le-ai studiat planul, in ultima luna si-au schimbat foarte mult startegia de extindere.

Te rog zii denumirea firmei in care activezi....ca de chestii gen: faci pe net ne-am cam saturat :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok...firma se numeste Forever Living Products...a implinit 28 de ani de existenta si nu si-a schimbat niciodata planul de marketing :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok...firma se numeste Forever Living Products...a implinit 28 de ani de existenta si nu si-a schimbat niciodata planul de marketing :doh:

M-am lamurit :spiteful:

Si zii sincer cat ai castigat cel mai mult pe luna? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful: Eu sunt inscris de 2 luni inca nu mi-am creeat o retea...eu am castigat cel ami mult 800.000...iar mama mea care e de 2 ani cel mai mult a luat 3.800 euro (deocamdata)...eu plec acum k am putina treaba...ma ocup si de partea tehnica la firma asta...mai vb p seara daca vrei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×