Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Ce parere aveti despre Blog-uri ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

unele bloguri sunt interesante. mie imi plac alea legate de iubire..mai ales cand un barbat scrie despre asa ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Neaparat cu orientare heterosexuala?

 

Da. :) Crede-ma ca sunt chiar faine perspectivele masculine :o:

 

Iti dau un exemplu dar apoi il sterg ca o sa fie considerat spam

 

blog

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tin minte ca am avut si eu o tentativa de a crea un blog. .. Da' n-a mers :)) .Sunt unele pe care le citesc cu drag, cum ar fi blogul lui andi moisescu, filozofie pe bordura etc..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Neaparat cu orientare heterosexuala?

 

Dacă e și scula lui Dumnezeu pe pământ atunci ar putea satisface jumătate de planetă!

 

Eu mi-am pus blogul la privat pentru că prea mulți retardați au început să-l pirateze fără acordul meu. Iar curvele mi-au făcut plângere penală pe motiv că nu despre ele ar fi vorba în blogul meu ci că le-am confundat cu Elena Udrea. Deși le-am zis clar, că nu au nici o șansă să atingă nivelul elenei, ele insistă că le sabotez moral și că ar putea chiar mai mult de atât.

Editat de ONΞIRΘS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand nu voi mai fi activ profesional, sexual, social...probabil ca voi avea si eu un blog. Sau doua, ca sa arat ca pot.

Pana atunci le citesc pe ale altora. Unele-s interesante pt. mine. Cele cu teme ecologice. Da, nu sexuale...(vedeti???...incepe deja...ma duc in frezalaugh.gif).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

blogosfera e impartita intre cei care scriu desi n-au nimic de spus dar o fac de amoru artei sau pt ca e in trend.. si cei care chiar se pricep sa scrie si o fac fara sa se gandeasca la rating si alte prostii de genu' asta.

sunt cateva bloguri pe care intru, pe unul din ele cu regularitate pentru ca are un umor de buna calitate si ma binedispune de fiecare data cand il citesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×