Sari la conținut
Forum Roportal
Femeiacocheta

Problema ta urgenta pentru care cauti solutii este?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fara sa vreau, intr-un episod de colorare acasa, mi-a iesit parul negru. Il vreau natural inapoi, fara decolorare.

Ce-mi recomanzi? :spiteful:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fara sa vreau, intr-un episod de colorare acasa, mi-a iesit parul negru. Il vreau natural inapoi, fara decolorare.

Ce-mi recomanzi? :spiteful:

 

Rabdare ... foarte multa pana-ti creste la lungimea de care-ti convine!!!

Cu fiecare spalat se mai decoloreaza, asa ca o sa fi si la moda!!! ca se poarta asta in State :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi trebuie enorm de multa rabdare, pentru ca parul si unghiile imi cresc greu. La par nu e atat de grav, pentru ca natural am oricum parul destul de inchis, dar nu negru. De ce or fi scriind pe cutie saten mediu, daca e negru ca pana corbului? :doh:

Si in state se poarta aia, cu varfurile decolorate in degrade? Senzational, imi place, mi-as fi facut si eu, dar mi se pare o chestie mai adolescentina.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi trebuie enorm de multa rabdare, pentru ca parul si unghiile imi cresc greu. La par nu e atat de grav, pentru ca natural am oricum parul destul de inchis, dar nu negru. De ce or fi scriind pe cutie saten mediu, daca e negru ca pana corbului? :doh:

Si in state se poarta aia, cu varfurile decolorate in degrade? Senzational, imi place, mi-as fi facut si eu, dar mi se pare o chestie mai adolescentina.

Nu-mi spune, te-ai vopsit cu Palette. Numa la ei satenul e negru. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi spune, te-ai vopsit cu Palette. Numa la ei satenul e negru. :doh:

M-am vopsit cu spuma de la Schwartzkopf. :doh: De fapt, cred ca si Palette tot de astia e facut. Oricum, culoarea mea naturala e un saten inchis, si intotdeauna cand ma vopsesc acasa, ma fac saten mediu, pentru ca stiu ca la toate iese mai inchis decat ce superbitati arata ei in catalog. Cu toate astea, saten mediu care sa iasa NEGRU, pana acum, nu mi s-a mai intamplat. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am vopsit cu spuma de la Schwartzkopf. :doh: De fapt, cred ca si Palette tot de astia e facut. Oricum, culoarea mea naturala e un saten inchis, si intotdeauna cand ma vopsesc acasa, ma fac saten mediu, pentru ca stiu ca la toate iese mai inchis decat ce superbitati arata ei in catalog. Cu toate astea, saten mediu care sa iasa NEGRU, pana acum, nu mi s-a mai intamplat. :focus:

Tot a lor e si asta. Sa nu te mai atingi de Palette, ca uite ce se intampla. Am patit-o si eu. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot a lor e si asta. Sa nu te mai atingi de Palette, ca uite ce se intampla. Am patit-o si eu. :crazy:

Pai eu nu ma duc la coafor ca sa ma fac o culoare din asta, cat mai apropriata de natural. De aplicat vopsea singura nu sunt in stare sa-mi aplic, asa ca raman ca variante vopselele spuma: L'oreal, care tine fix 2 saptamani pe par, si asta. Bine, de asta nu stiu inca cat rezista pe par. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×