Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Ce ne face speciali?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu nu cred ca luati ca indivizi suntem speciali . Dar suntem fiecare in felul lui unici.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci ma limitez intre paranteze mai scurte ... ciclul menstrual ne face sa ne simtim mai frumoase si speciale desigur pe noi femeile, barbatii ... stiu ei ce le determina :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suntem sau nu speciali? Si ce ne face speciali? mie imi spunea mama ca-s speciala si eu am crezut-o :rot: Pe voi ce va face speciali? (daca mai este topicul asta, poate sa fie inchis)

Toti oamenii sunt deosebiti. Fiecare in felul lui unic.

Asta se vede insa doar daca isi contureaza si asuma o personalitate si un fel de a fi, indiferent de 'moda', 'curent', 'turma'.

 

Tocmai pentru ca nu foarte multa lume isi asuma 'deosebirile' proprii, cei care o fac par MAI deosebiti, MAI speciali, mai PICATI DE PE LUNA, etc.

 

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce ne face speciali?

 

La nuit porte conseil zice francezul ... era sa uit cea mai mare placere in viata ceea ce ne face sa ne simtim foarte speciale, o partida de sex de calitate superioara

:good:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce ar trebui sa fii special ?

mai corect ar fi sa intrebam ce facem ca sa fim speciali. (pentru cine isi doreste sa fie special, evident)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce ar trebui sa fii special?mai corect ar fi sa intrebam ce facem ca sa fim speciali. (pentru cine isi doreste sa fie special, evident)

 

 

Pentru ca nu esti generic!!! Si pentru tine esti prima oara speciala ca sa ai moralul sus de tot sa-ti mearga ziua bine. Nu este necesar sa te intrebi nimic!!! Daca nu esti multumita cu tine cum arati, cum te simti, cum te vede lumea in prima clipa, este o mare deceptie in viata ta!!! Si pentru toata lumea vrei sa fi pe culmile fericirii dar incepe totul cu tine.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suntem sau nu speciali?

 

Fiecare dintre noi este unic in felul sau, dar speciali suntem doar in ochii celor care ne considera asa din diverse motive, nu ca am fi noi cu adevarat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×