Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Ce ne face speciali?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ca totul se strica in jurul meu :crazy:

Serios....incepe cat o tura, ca zi dupa zi totul se defecteaza,strica, rupe.

Ca nu am idee cum sa fiu draguta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe cat de corect e sa spui ca daca nu e alba e neagra, daca nu e prost e destept, daca nu e sus e jos s.a.m.d. pe atat de corect mi se pare sa spun ca daca vei dezvalui capitolele la care stai bine atunci vei dezvalui capitolele la care esti la pamant si te intreb: la ce ti-ar folosi? R: la nimic. Ba mai mult iti vei ajuta dusmanii sa afle din ce unghi ai putea fi mai usor de atacat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cam ce dusmani ai? lesin de ras cand aud asta de la oameni de rand. mari sefi de state, afaceristi de nivel mondial si traficanti se mai cred unii.

 

ca iti recunosti calitatile nu te face slab in fata nimanui. ca esti in stare singur sa vezi la ce esti bun si la ce nu arata ca te cunosti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cam ce dusmani ai? lesin de ras cand aud asta de la oameni de rand. mari sefi de state, afaceristi de nivel mondial si traficanti se mai cred unii.

 

ca iti recunosti calitatile nu te face slab in fata nimanui. ca esti in stare singur sa vezi la ce esti bun si la ce nu arata ca te cunosti.

 

 

Atata compasiune, integritate, modestie, fraternitate gasesti in tara asta incat sa te intrebi ce dusmani poti avea in jurul tau? Ca sa te conving ca am dreptate hai sa-ti povestesc ceva: tata nu vroia sa fac facultatea de drept spunand ca nu ma voi descurca, ca nu voi intelege dreptul insa eu am ales s-o fac si-am obtinut liceenta cu 9.90, tata nu vroia sa urmez cursuri de lb.germana insa eu am ales sa le urmez si-am obtinut diploma cu ajutorul calificativului FB, tata nu vroia sa ma implic in lumea fotografiei zicand ca nu voi ajunge eu la nivelul celor profesionisti insa eu m-am implicat si-n prezent fac parte din clubul artistilor fotografi din orasul meu s.a. Deci iata cate lovituri primeam in cap pe motiv ca dezvaluiam ce talente am si nu din partea oamenilor de rand, ci din partea tatalui. Din proprie experienta as zice ca mai bine e sa ti le descoperi si sa treci la treaba bazandu-te pe ele dar fara sa le descopere cei din jur, sau sa le descopere dar cat mai tarziu ca la cata foame de suprematie e in oamenii de azi multi vor incerca, uni pot chiar reusi, sa-ti bage bete-n roate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1.Ca ma iubesc majoritatea oamenilor, desi nu vad ce motive au.

2.Ca nimeni din familia mea nu ma iubeste ( in afara de fi-mea) desi ar avea motive.

3.Ca sunt extraterestra

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×