Sari la conținut
Forum Roportal
stiri

Stiri: Kelly Osbourne a fost externata: "Viata mea este acum ca un episod din serialul "

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Kelly Osbourne, una dintre prezentatoarele emisiunii de televiziune "Fashion Police", care a suferit saptamana trecuta o criza cauzata de convulsii cerebrale pe platourile unde era filmat acest program difuzat de postul E!, a fost externata dupa ce...

 

Articolul complet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alte serii de medicamente adictive ... asta-i mai lipsea!!! E bolnav sistemul si echipa in care lucreaza. Giuliana Rancic 37 de ani, lupta cu cancer de sani, a ajuns un scheleton saraca, de asta l-au inlocuit cu fiica lui Joan Rivers, Melisa. Cred ca matrona le intrece in longevitate :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiri de stiri, sa moara Fane!

 

 

Asa se vede, insa este celebra din nastere dupa faimosul tata si aici la show a devenit foarte populara dupa ce a fost urmarita la viata de familie aratat la TV un timp indelungat.

 

Daca intrebi in State cine conduce Norvegia, habar n-au!!! insa cine este Kelly Osbourne, se stie.

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a fost Regele Harald al Norvegiei in vizita in State si imbecilii de acolo l-au introdus ''King Kong Harald''. Am ras de mama focului. Kong in norvegiana inseamna rege. Balbaiti mai sunt americanii :doh:

 

N-a stiut ea Udrea ca Norvegia e monarhie,ce pretentii sa am de la aia de peste Ocean?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

''King Kong Harald''... Kong in norvegiana inseamna rege. N-a stiut ea Udrea ca Norvegia e monarhie,ce pretentii sa am de la aia de peste Ocean?

 

 

Desi la scoala este in cartea de geografie insa majoritatea elevilor decid ca nu le place ce scrie acolo, nu stiu de unde vine acest dezinteres dar nu numai pentru geografie, in general aproape nimic nu le intereseaza. Acel numar mic de tineri care merg la facultate, ei stiu, dar publicul mai mult retine numele tarilor in care merg soldatii, dar nu si pe ce continent se afla, doar ca le trebuie pasaport, sau ca este departe ca le-a spus cand sa-i dea telefon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a fost Regele Harald al Norvegiei in vizita in State si imbecilii de acolo l-au introdus ''King Kong Harald''.

 

:rot:

 

Numai asa ii zic lu harald de acu :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×