Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
stiri

Stiri: Kelly Osbourne a fost externata: "Viata mea este acum ca un episod din serialul "

Rate this topic

Recommended Posts

Kelly Osbourne, una dintre prezentatoarele emisiunii de televiziune "Fashion Police", care a suferit saptamana trecuta o criza cauzata de convulsii cerebrale pe platourile unde era filmat acest program difuzat de postul E!, a fost externata dupa ce...

Articolul complet

Alte serii de medicamente adictive ... asta-i mai lipsea!!! E bolnav sistemul si echipa in care lucreaza. Giuliana Rancic 37 de ani, lupta cu cancer de sani, a ajuns un scheleton saraca, de asta l-au inlocuit cu fiica lui Joan Rivers, Melisa. Cred ca matrona le intrece in longevitate :crazy:

stiri de stiri, sa moara Fane!

Asa se vede, insa este celebra din nastere dupa faimosul tata si aici la show a devenit foarte populara dupa ce a fost urmarita la viata de familie aratat la TV un timp indelungat.

Daca intrebi in State cine conduce Norvegia, habar n-au!!! insa cine este Kelly Osbourne, se stie.

Edited by The Unknown

a fost Regele Harald al Norvegiei in vizita in State si imbecilii de acolo l-au introdus ''King Kong Harald''. Am ras de mama focului. Kong in norvegiana inseamna rege. Balbaiti mai sunt americanii :doh:

N-a stiut ea Udrea ca Norvegia e monarhie,ce pretentii sa am de la aia de peste Ocean?

• Upvote 1

''King Kong Harald''... Kong in norvegiana inseamna rege. N-a stiut ea Udrea ca Norvegia e monarhie,ce pretentii sa am de la aia de peste Ocean?

Desi la scoala este in cartea de geografie insa majoritatea elevilor decid ca nu le place ce scrie acolo, nu stiu de unde vine acest dezinteres dar nu numai pentru geografie, in general aproape nimic nu le intereseaza. Acel numar mic de tineri care merg la facultate, ei stiu, dar publicul mai mult retine numele tarilor in care merg soldatii, dar nu si pe ce continent se afla, doar ca le trebuie pasaport, sau ca este departe ca le-a spus cand sa-i dea telefon.

a fost Regele Harald al Norvegiei in vizita in State si imbecilii de acolo l-au introdus ''King Kong Harald''.

:rot:

Numai asa ii zic lu harald de acu :lol2: