Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

De ce traiesc femeile mai mult decat barbatii ?

Postări Recomandate

Pentru ca exista acele conventii sociale, care nu impun si barbatului a fi imoral paharul dupa cel de-al doilea pahar de vin, undeva la o masa.

Pentru ca barbatul poate fuma si bea pe strada, fara a fi considerat dizgratios.

Pentru ca barbatul e considerat ideal pentru munca fizica.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca de la femei li se trage barbatilor viata asta asa scurta, mai ales ca nu e usor sa alergi dupa femei toata viata, iar la batranete sa uiti de ce. :stars:

Plus ca barbatii trebuie sa se ocupe cu de toate.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si la murit au barbatii mai mult succes decat femeile. Mama masii de treaba. Lasati-ne bre macar sa crapam inaintea voastra. laugh.gif

Editat de Stifler's Mom
  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da chiar asa, de ce va bagam in pamant mai repede ? :lol:

Pentru că bărbatul e o versiune de umanoid mai evoluată, mai sofisticată, dar prin asta mai predispusă la malfunction. La mamifere, starea default a fătului este femelă. Numai cine merită, primeşte tratament special

Editat de harald
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din ce am auzit si citit, se povesteste ca din doo motive maaaaari si late:

 

 

1. noi avem menstruatia, acele zile mirifice in care ne simtim divin de catifelate. prin eliminarea sangelui, se oxigeneaza si improspateaza tot organismul. primu e creierul, de unde rezulta logic infinita noastra inteligenta.

 

2. neuronii masculini functioneaza 99,99% in capu ....inferior, ceea ce duce la uzura intregului organism, in frunte cu inima. am vazut a televizor, pe un canal de documentare, ca majoritatea barbatilor care fac infarct, patesc asta din cauza intensei activitati sexuale anterioare.

 

 

subscriu la ce spune d-na Olga.

 

Femeie de 70 de ani care să facă infarct din cauza amantului de 26, nici o şansă! :tease:

 

nu fi asa sigur....yu can never know.... :blink:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bărbat care să fac infarct la 70 de ani din cauza unei amante de 26, s-a mai văzut

 

 

Barbati mult mai tineri mor pe femei tinere daca au ajuns la punctul G :crazy:

 

Lasati-ne bre macar sa crapam inaintea voastra.

 

zzzz ... eu n-am dorinta din asta :no:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru că bărbatul e o versiune de umanoid mai evoluată, mai sofisticată, dar prin asta mai predispusă la malfunction. La mamifere, starea default a fătului este femelă. Numai cine merită, primeşte tratament special

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai putine femei au colesterol elevat decat barbatii. Ei stiu totul si de aceea mananca mereu ceva gras si bun ca se dizolva-n alcool sau bere, dar se intimpla altfel ca nici dieta nu tin, post deloc si uite asa ajung sa-si tina lumanarea mai devreme!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×