Sari la conținut
Forum Roportal
Inteleptul Sorinica

Femei soldat combatante

Postări Recomandate

aduc aci inca un mic filmulet aq soldatelor israeliene care sparg plate de beton cu lovituri de pumn.

 

:tooth: Daca nu sparg si tancuri, inseamna ca-s neinstruite :pfui: Spuneai ca Israelul face angajari din Romania, ati incurcat-o! Daca ajung la voi pitipoancele combatante, s-ar putea sa va sparga si sa cucereasca Israelul fara arme :lol2: Asta performanta combativa, nu spartul surcelelor pentru foc :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Inca un complexat care vede cai verzi pe perti si este si el convins ca asta este inca o conspiratie evreiasca.

 

Prostul daca nu-i fudul parca nu e prost destul - proverb romanesc . Nici-o legatura cu vre-o conspiratie indiferent de cine se afla in spatele ei.

Editat de VEMANS
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce clip retardat :lol:

 

Ma intreb daca exista ceva sau cineva in preajma ta care te face fericita sau amaraciunea crezi ca ti se potriveste mai mult.

Viata este scurta ,in special a romancelor, dece sa o scurtezi si mai mult cu nervii tai. Nimeni nu te cauta si nimeni nu vrea de la tine nimica . Aci la forum totii ne distram. Din cand in cand mai invatam de la altii ceva care nu am stiut si invatam pe altii ceva ce nu au stiut. Nu ne convertim unu pe altul si nici nu ne facem aliati cum nici dusmani.

Viata este scurta Mom. Nu-i pacat sa o risipesti prin ura, ciuda si invidie?

 

:tooth: Daca nu sparg si tancuri, inseamna ca-s neinstruite :pfui: Spuneai ca Israelul face angajari din Romania, ati incurcat-o! Daca ajung la voi pitipoancele combatante, s-ar putea sa va sparga si sa cucereasca Israelul fara arme :lol2: Asta performanta combativa, nu spartul surcelelor pentru foc :rot:

In zilele astea incep sa lucreze in Israel 17 doctori romani ,anestezisti,patologi si tratament intensiv la copii. Recrutarea inca nu s-a inchis. Asa am auzit azi la radio.

 

Prostul daca nu-i fudul parca nu e prost destul - proverb romanesc . Nici-o legatura cu vre-o conspiratie indiferent de cine se afla in spatele ei.

 

Domnule Vemans,eu vreau sa-ti replic cu o mica poveste.

 

Un caine,cam javra a dorit foarte mult sa fie lup. S-a apropiat de o haita de lupi si a inceput sa-i miroasa dar din nefericire lupii l-au gonit de printre ei. Un lup mai batran care a stat deoparte ,i s-a facut mila de javra si i-a zis: daca vrei sa fii lup,sa stii ca lupii se miroase unu pe altul la bot nu sub coada cum fac cainii. I-a multumit javra si a inteles ce trebuie sa faca. S-a apropiat de lupi si a inceput sa-i miroasa unu cate unu,pe totii ,la bot. Cand a ajuns la lupul acela batran,ii spune lupul : ba javra,eu stiu cine esti. Pe mine ma poti mirosii sub coada.

 

Rolul lupului batran din povese este al meu.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Domnule Vemans,eu vreau sa-ti replic cu o mica poveste.

....

Rolul lupului batran din povese este al meu.

 

Problema ta. Nu sunt caine si nu mi-am dorit sa fiu niciodata lup . Nu ma amestec cu cei care sunt faigeleh.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma intreb daca exista ceva sau cineva in preajma ta care te face fericita sau amaraciunea crezi ca ti se potriveste mai mult.

 

Nu te mai intreba ca ai sa mori devreme. :lol:

Editat de Stifler's Mom
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

[/size]

 

Nu te mai intreba ca ai sa mori devreme. :lol:

 

Nu ma mai intreb ca ai raspuns si sunt trist pentru tine.

 

Eu nu mai am grija sa mor tanar.Se p-are ca asta te preocupa. Sa nu-ti fie frica ca ,sa stii,se moare numai o data. Desteptii sunt ocupati sa-si traiasca viata si moartea nu-i preocupa. Mom.Dece Mom? Florica,Roza sau Ana i-ti suna prea romanesc?

 

Problema ta. Nu sunt caine si nu mi-am dorit sa fiu niciodata lup . Nu ma amestec cu cei care sunt faigeleh.

 

Totusi,daca vrei sa fii ca mine,sa nu ma mirosi in bot.

Eu nu stiu idis ca asa cred ca ai scris "faigeleh" crezand ca eu cunosc limba. M-am interesat si mi s-a tradus in "pasarica". Adevarat ca nu esti "pasarica". Dar nici lup nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dece Mom? Florica,Roza sau Ana i-ti suna prea romanesc?

Stii faza cand spune cineva o poanta si toata lumea rade, inafara de unul singur care nu s-a prins si se uita la ceilalti mirat ? Ala esti tu, in legatura cu nick-ul meu. :rot:

 

sunt trist pentru tine.

Deci sunteti in stare sa compatimiti si pe altii inafara de coi insiva ? Bun asa. Asta inseamna progres. good.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci sunteti in stare sa compatimiti si pe altii inafara de coi insiva ?

obsceno :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×