Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca asta e un subiect inepuizabil, si totusi indraznesc sa pun si eu, la randul meu, intrebarea asta: de ce inseala femeile? Cand inseala? Ce le face sa-si insele partenerul stabil de viata? Daca il inseala, e cumva semn sigur ca nu-l mai iubesc, sau vor doar sa "diversifice"?

 

Sincer, mi s-a intamplat sa fiu inselat pana acum (la varsta de 29 de ani) de doua ori. Prima mi-a spus ca el - celalalt - i-a oferit ceea ce eu nu i-am putut oferi la acea vreme, adica mai multa atentie. Cea de-a doua nu mi-a dat nici un motiv real dar, dupa ce s-a consumat tradarea, m-a urmarit mult timp rugandu-ma sa ne impacam.

 

Pana acum n-am gasit o explicatie care sa ma satisfaca la intrebarea de ce inseala femeile. Voi? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

P*la mai mare, corp mai beton, comportament mai mafiot si mai infipt, bani mai multi, distractii mai diverse.... D-aia.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe marimea la ce ? La penis ? Intreaba o femeie ce prefera si o sa vezi de ce. Aia ca sa fie mica si jucausa e vrajeala. Daca e mare poate fi invatata sa fie jucausa. Daca e mica, sufletu', tot ca viermele-n borcan se agita.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti intr-o mare eroare, domnilor. Dar fie, cum ziceti voi.

 

Si de ce insala femeile? Din acelasi motiv pentru care insala si barbatii. De ce credeti ca ar fi ceva diferit?

 

Cica intreaba o femeie... da' Alex ce e?

 

Da' mie mi se pare ca topicul asta ar trebui combinat totusi, ca atata ce s-a mai discutat despre astaaa... Verific si revin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O femeie inseala, cand partenerul a uitat sa fie asa cum era la inceput si o trateaza ca pe o mobila multifunctionala. :o:

Inainte de sex, unei femei ii place sa fie iubita, mangaiata, tratata cu toata atentia.

Editat de Lizbeth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, da, da... Inseala ca s-a saturat, mah, macar pe moment. Iar ala cu care inseala ar face bine sa aiba ce am spus eu. Ca daca-nseala cu unu' la fel sau mai prost, se lasa de meserie, ca nu-si mai are rostu'. Doar nu cobori din BMW sa te sui in Opel. Nu schimbi ciorba de burta cu ciorba de burta.

 

Inainte de sex, unei femei ii place sa fie...

... dominata social, fizic, intelectual si apoi posedata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Generalist, eu am spus mai sus ce cred. In cazuri particulare, cunosc tipe care au inselat ca sa se razbune pe iubit. De exemplu una si-a inselat iubitu' ca ala i-a zis ca e grasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×