Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Frumusete sau desteptaciune ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am zis ca se prefera frumusetea, nu ca as prefera eu frumusetea.Eu nu prefer nici una nici alta.

Ca să fie clar pentru initiatorul topicului: cand vine vorba de dragoste&shit, calitatile superioare ale omului nu au absolut nicio implicatie. Scurt si clar.

Mah Dr. Phil, ia vorbeste tu numai despre ce preferi tu si nu mai fa afirmatii in numele altora, generalizand. Ok ? Scurt si clar. Nu esti vreun guru in domeniul relatiilor sau in psihologie & shit, deci rezuma-te sa vorbesti in numele tau.

Editat de Stifler's Mom
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine iti zice ca nu am? :lol:

Ce ai, relatii pasagere (daca le ai si pe alea) din care te alegi doar cu frustrari?

 

Nu esti vreun guru in domeniul relatiilor sau in psihologie & shit, deci rezuma-te sa vorbesti in numele tau.

In psihologie nu se gasesc basini din astea de le aruncati voi cu generozitate in stanga si in dreapta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii care imi plac mie....sunt barbatii pe care ii detesti tu. Siguri pe sine, fermecatori si simpatici. Si nu am pierdut nimic din cauza lor. Am castigat :)

 

Eu fac aur din tot ceea ce cunosc :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ca barbat trebuie sa arati mai mult decat ok, daca vrei sa fii cautat de femei. Si de multe ori nici cand arati bine nu e suficient...

Nu e suficient pentru ca respectivul ori e prost, ori are un caracter de rahat si daca mai e si sarac lipit pamantului, normal ca nu e cautat de femei. Suntem oameni si noi, nu sfinte. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mah Dr. Phil, ia vorbeste tu numai despre ce preferi tu si nu mai fa afirmatii in numele altora, generalizand. Ok ? Scurt si clar. Nu esti vreun guru in domeniul relatiilor sau in psihologie & shit, deci rezuma-te sa vorbesti in numele tau.

 

:lol: Si la 40 de ani, o sa vina pe aici cu aceleasi afirmatii. Unii nu se schimba nici daca ii acoperi cu ceara :roll:

 

Nu e suficient pentru ca respectivul ori e prost, ori are un caracter de rahat si daca mai e si sarac lipit pamantului, normal ca nu e cautat de femei. Suntem oameni si noi, nu sfinte. :doh:

 

Nu suntem oameni. Suntem niste materialiste afurisite

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scopul relatiei, la femei cel putin, e reproducerea si supravietuirea. Restul e bullshit.

Basina asta tu de unde ai scos-o ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii care imi plac mie....sunt barbatii pe care ii detesti tu. Siguri pe sine, fermecatori si simpatici. Si nu am pierdut nimic din cauza lor. Am castigat :)

 

Eu fac aur din tot ceea ce cunosc :)

Mai Madalina, tu ai impresia ca sunt vreun fraier sau ce?

Ma cam iei la misto, desi eu te-am respectat pe tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu iei la misto tot forumul asta :lol: Si, nu ma determina sa zic exact cum. Ca inca sunt fata finuta si nu te dau de gol pe tine si pe prietenul tau

Editat de Ea.
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici prea destept ca n-ai cum scoate bani de la el si neaparat trebuie sa creada ce-i zic

Olga nu mai zi nimic ca nu faci vreo favoare sexului feminin prin astfel de afirmatii. Si ne mai miram de ce gandesc barbatii ca Cristolete de exemplu, ca suntem niste materialiste imputite care duc doar grija reproducerii si a supravietuirii. rolleyes.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×