Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Frumusete sau desteptaciune ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fa o comparatie intre numarul de postari de la topicele barbati sexy/bunaciuni si numarul celor de la stiinta si tehnica. :D

 

Pentru ca barbatii care au femei inteligente langa ei nu au timp sa posteze, ca d-aia sunt femeile inteligente, sa le ocupe tot timpul. Capisci?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi insiva ati prefera sa fiti mai degraba destepti sau mai degraba frumosi ?

 

 

Unul frumos si prost nu va putea niciodata sa starneasca interes decat poate altui prost sau cel mult pentru un booty call. Poate chiar si doua... :lol:

In prostie omul nu sufera. Este si motivul pt. care imi doresc sa raman asa cum sunt, ca mi-e bine rau. De fapt as vrea sa fiu si frumos. La fel si cu partenera...Sa devina doar frumoasa. Frumoasa e si nu putin.

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor si domnisoarelor, preferati un barbat mai degraba frumos sau mai degraba destept ?

Domnilor si domnisorilor, preferati o femeie mai degraba frumoasa sau mai degraba desteapta ?

Voi insiva ati prefera sa fiti mai degraba destepti sau mai degraba frumosi ?

Eu in primul rand ma uit la cum arata, ca doar aia imi sare in ochi. Daca e agreabil trecem la urmatorul pas. Daca e prost, poa' sa fie fat-frumos..next!

In concluzie, e bine sa inteplineasca ambele conditii cat de cat, plus altele ...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei zic să te vinzi in rate ori pe bucăți, in leasing nu mai are nimeni bani.

 

 

Poate cele ca tine se dau pe rate, insa eu accept si aur sau credit card, dar plata in avans!!! cu neica nimeni si buzunare goale n-am ce discuta!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor si domnisoarelor, preferati un barbat mai degraba frumos sau mai degraba destept ?

Domnilor si domnisorilor, preferati o femeie mai degraba frumoasa sau mai degraba desteapta ?

Voi insiva ati prefera sa fiti mai degraba destepti sau mai degraba frumosi ?

Frumusete. In lumea relatiilor de dagoste&shit nu e nevoie de neocortex.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca barbatii care au femei inteligente langa ei nu au timp sa posteze, ca d-aia sunt femeile inteligente, sa le ocupe tot timpul. Capisci?

 

 

Insa femeia inteligenta isi menajeaza timpul profesional si are timp pentru de toate!!! si de postat pe forum, de lucrat, nu-i ocupa toata ziua sa prepare o supa!!!

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumusete. In lumea relatiilor de dagoste&shit nu e nevoie de neocortex.

ca sa pretinzi asta tre sa ai ceva lovele in buzunar si sa-ti cumperi furmusetile, ori sarm/inteligenta in exces...O tipa frumoasa nu sta cu un amarat si nici cu un tolomac

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am zis ca se prefera frumusetea, nu ca as prefera eu frumusetea.Eu nu prefer nici una nici alta.

Ca să fie clar pentru initiatorul topicului: cand vine vorba de dragoste&shit, calitatile superioare ale omului nu au absolut nicio implicatie. Scurt si clar.

Editat de Chistornete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×