Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Lipsa dauneaza?

Postări Recomandate

Credeti ca lipsa activitatii pe plan sexual dauneaza sanatatii mintale sau fizice? poate cineva sa vorbeasca in numele lui?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

orice lipsa dauneaza in vreun fel sau altul in momentul in care ai avut parte de acel ceva....lipsa activitatii sexuale dauneaza destul in momentul in care ai avut o viata sexuala activa......iar pt un incepator nu este char asa o mare problema insa dauneaza cand treci de o anumita varsta....suntem facuti sa avem o viata sexuala activa de la o anumita varsta....nu cred ca e bine sa contrazicem legile naturii....depinde de fiecare cand este pregatit sa inceapa....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce lipsa crystyanne, lipsa de creier?! aa, da, aia dauneaza. :doh:

daca citeai mai atent , vedeai care lipsa.....dar tu esti prea mica pentry astfel de activitati!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Credeti ca lipsa activitatii pe plan sexual dauneaza sanatatii mintale sau fizice? poate cineva sa vorbeasca in numele lui?

Nu cred, sint sigur. Tomyblue a spus-o bine. Si nu, nu pot vorbi din proprie experienta: sint prea bolnav (fizic si mental :doh: ;) ) ca sa mai pot observa vreo diferenta. :doh: :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred,ca afecteaza mai mult psihic,decat fizic,si..nu vorbesc in cunostinta de cauza 8) ..ci ca asa banuiesc.

Din moment ce ai,sau ai avut o viata sexuala activa,si apoi..pauza!i';ti dai seama ca incep sa apara anumite probleme,ca..doar omul e om,nu? :o:

Are si el,niste nevoi :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Afecteaza...iar tu poti confirma asta ca doar ma cunosti :good:

No comment!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

afecteaza banuiesc pe oamenii care sunt gen iepuri, prind si ....

iar cand nu mai au ce, sau cu ce :spiteful: se cam simt afectati :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×