Sari la conținut
Forum Roportal
nike

Cel mai bun actor/actrita de la hollywood!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu ma asteptam din partea ei, serios. mM-a placut si in Could Mountain, chiar daca Oscarul l-a luat Rene Zelweger, pentru rolul secundar.

 

spuneam in topicul pe care l-ai citat de un film ADEVARAT numit dogville (daca vrei amanunte informeaza-te ca stii bine s-o faci) in care nicole chiar a stiut sa joace ... comparatia ta este ... cum sa-ti spun : NULA ! could mountain nu e un film ADEVARAT e doar un picture ... deci: daca nu stii despre ce e vorba INFORMEAZA-TE ! si iti recomand sa vezi filmul asta si daca mai vrei recomandari ... cere !

 

ziua buna !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ti-ai calcat pe inima sa-l scrii si pe Lodger(mai ales ca din Brokeback Mountain ai inteles doar ca este "filmul ala cu homosexuali"-atat de previzibil pt cineva ca tine )

ce nu inteleg majoritatea celor care au postat pe topicul asta,si aici te incadrezi cu succes, este ca el se numeste " cel mai BUN actor /actrita de la hollywood" nu "cel mai dragut "cea mai frumoasa" , "aia care-mi place mie".

Pana la CEL MAI BUN e cale lunga(iar Bulldog e frumoasa cum e roportalul Academia Romana) Si ce ne mai vad ochii pe aici...Angelina(care a facut 2 roluri si atat) Catherine zita Jones ...Antonio Banderas Keira Knightley,Julia Roberts

condoaro..slava domnului ca ai avut lapsus

 

roportalieni deviza acestui forum ar trebui sa fie "postati mai putin si ganditi mai mult!" :flowers:

 

on topic Al Pacino si Charlize Theron (desi pt mine nu a jucat decat in 2 filme pana acum,e actrita momentului)

 

parerea mea! :good:

 

:flowers:

Toti actorii pe care i'am mentionat mai sus(cu exceptia Angelinei,pe care,imi pare rau sa iti spun,ai mentionat'o din burta) sunt dupa parerea mea actori buni.Este parerea mea.Punct.

Nu ma uit nici la contextul in care joaca un actor si nici la fata lui,desi am mentionat ca imi place de Bulock,intre paranteze,ca un offtopic.Pe mine ma intereseaza modul cum interactioneaza acel cineva cu camerele de filmat.

Iar pozitia mea fata de Dumnezeu nu ma opreste sa ma uit la orice gen de filme :flowers: cu conditia sa fie filme , fie ele si cu homosexuali. :flowers:

Si faptul ca cineva a jucat in doua filme iar altul in 60,nu inseamna nimic.Spre exemplu Van Damme a avut mai multe roluri decat Lodger,asta nu il face un actor bun,nu'l ajunge nici cat negru sub unghie.

Asa ca,deviza de mai sus este valabila si ptr cei care au amintit'o :ok:

 

parerea mea :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Johnny Depp :flowers:

Mai ales in Pirates of teh Caribbean , joaca super si are talent

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

I agree!!!!!!!!!!!

 

Nicole Kidman si Sir Anthony Hopkins

Si aici I agree :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sal.....dupa parerea mea cea mai tare actrita e HILARY DUFF.....iar cel mai tare actor e JIM CARREY....una peste alta dar.....stiti ce zi e azi(28/9).....???E ziua actritei mele favorite No1......HILARY DUFF....dak sunteti si voi fete de treaba(sau baieti)...dati mai departe sa stie tot tinutu ca Hilary e mai mare cu un an....Take care!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai de la Hollywood?

 

Mie imi plac actorii si regizorii europeni.

 

Unii chiar au facut treba buna la H.

 

Sa zicem ontopic: Spencer Tracy, Audrey Hepbourn, Johnny Depp, Al Pacino, Faye Dunnaway, Charlize Theron...prea multi! Sunt o gramada. Si o gramada de Stalloni... :ph34r:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×