Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un alt moft inutil si o cheltuiala in plus, azi cand toata lumea trage poze cu telefonul.

La ce serveste asa ceva, sa stea pe frigider ... chiar trebuie sa fi de acord sa arunci banii in cosul de gunoi sa te vada lumea ca esti cool.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stimata Doamna/Stimate Domn,

 

 

Tine de alegerea fiecaruia daca vrea sa ofere o marturie speciala sau una clasica. Depinde de modul in care va imaginati nunta.

 

Din experienta va spun ca invitatii sunt foarte incantati cand primesc aceste fotografii cu magnet. Zecile de evenimente la care am participat garanteaza afirmatia.

 

Din punct de vedere al cheltuielii...fotografiile noastre cu magnet costa cat o marturie, deci nu sunt o investitie mai mare.

 

Preferati sa oferiti invitatilor o marturie obisnuita - bomboane, flori, cutiute (care ajung aruncate intr-un sertar, in cel mai bun caz) sau o fotografie pe care o vor pastra pe birou sau pe frigider ?

 

P.S.

V-am raspuns doar ca sa aflati punctul nostru de vedere, nu avem deloc intentia de a intra in polemica.

 

Cu stima.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie in schimb imi pare o ideie interesanta, doar nu faci nunta in fiecare zi, deci poti realiza ceva divers, incerca ceva nou care poate fi interesant. E ziua si nunta ta speciala asa ca faci orice vrei tu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aveti dreptate. Pot sa va spun din experienta ca invitatii sunt foarte incantati cand isi iau fotografiile - magnet de frigider.

Plus ca este o marturie pe care o vor pastra cu siguranta, fata de cele clasice care ajung, sa fim sinceri, la gunoi sau aruncate intr-un sertar.

 

Pretul este acelasi sau chiar mai mic fata de o marturie de calitate dar obisnuita.

 

Plus ca felul in care prezentam magnetii in cadrul nuntii este spectaculos. Suportul nostru este luminat, arata foarte bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OFERTA !

Cel mai mic pret de pe piata !

Incepand de la 4.9 lei/fotografia magnetica !!!

Facem fotografiile si expunem magnetii in doar 15 minute !
Personalizarea fotografiilor magnetice este GRATUITA !


IMPORTANT !
Ne deplasam in orice localitate din Romania !

Va oferim 2 magneti cadou – cu fotografiile alese de dumneavoastra – format A5.

Daca doriti sa venim la evenimentul dumneavoastra, nu ezitati sa ne contactati:

Tel.: 0740 131983
Email: office@fotografii-magnetice.ro
www.fotografii-magnetice.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa le oferi invitatilor la nunta ta cea mai frumoasa marturie ! O vor pastra cu siguranta ani de zile pe frigider.
Mii de clienti multumiti sunt dovada calitatii fotografiilor magnetice pe care le realizam, a seriozitatii echipelor noastre si atentiei deosebite pe care o acordam fiecarui eveniment in parte.

Ne mandrim ca am contribuit la succesul evenimentelor la care am participat !

Facem fotografiile pe loc si le transformam in magneti de frigider in numai 15 minute !
Invitatii primesc fotografiile magnetice in timpul evenimentului !

http://www.fotografii-magnetice.ro


Incepand de la 4.9 lei/fotografia magnetica !!!


IMPORTANT !
Ne deplasam in orice localitate din Romania !


Va oferim 2 magneti cadou – cu fotografiile alese de dumneavoastra – format A5.

Daca doriti sa venim la evenimentul dumneavoastra, nu ezitati sa ne contactati:

Tel.: 0740 131983
Email: office@fotografii-magnetice.ro
http://www.fotografii-magnetice.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De evitat fotografii-magnetice.ro, sunt complet lipsiti de profesionalism! Fotograful nostru a fost cel mai interesat sa pozeze fetele de la nunta, invitatele noastre, ba chiar si-a permis sa ceara numere de telefon!! Din pacate am aflat de toate acestea dupa ce i-am platit... o completa bataie de joc in ceea ce priveste pozele, in unele dintre ele aparem cu spatele! Pozele supraexpuse si slabe calitativ, au folosit un aparat D3000...

Am incercat sa vorbim toate acestea cu ei si am fost jigniti si batjocoriti, in total noi am platit 975 de lei pentru 200 de poze.

Sfatul meu, daca doriti sa nu aveti parte de ce am avut noi... cautati alta firma, nu va complicati cu ei.

Editat de Alex Cristescu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×