Sari la conținut
Forum Roportal
Spacer

Nu stiu ce sa mai fac - iese cu 'varul'? :(

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In ultima vreme a gasit multe motive pentru a nu ne intalni, mi-a spus ca nu iese din casa si a fost vazuta de mai multe ori pe strada cu "unu", i-am intalnit si eu...iesisera la o plimbare "cica". Spune ca e varul ei, el spune la fel, maicasa nu vrea sa comenteze nuj ce sa mai fac. Simt ca relatia se v-a termina foare curand. Credeti ca as putea sa mai fac ceva ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Las'o sa te caute... Ori isi da seama ca se gafeaza si o sa ii para rau, ori ramane cu "varu" si asta inseamna ca nu te merita...asta numai daca e chiar asa disperata situatia. Dar poate nu e dracu' chiar asa de negru. Eu nu am de unde sa stiu pt ca ai spus prea putin despre voi

Editat de Ptia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In ultima vreme a gasit multe motive pentru a nu ne intalni, mi-a spus ca nu iese din casa si a fost vazuta de mai multe ori pe strada cu "unu", i-am intalnit si eu...iesisera la o plimbare "cica". Spune ca e varul ei, el spune la fel, maicasa nu vrea sa comenteze nuj ce sa mai fac. Simt ca relatia se v-a termina foare curand. Credeti ca as putea sa mai fac ceva ???

Varu' sigur nu e var...plimbarea sigur nu era plimbare nevinovata. :doh:

Ideal ar fii sa iti pastrezi calmul. Nu este un capat de lume. Vorbeste cu ea si spune-i ceea ce crezi si incearca sa o determini sa iti spuna adevarul. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In ultima vreme a gasit multe motive pentru a nu ne intalni, mi-a spus ca nu iese din casa si a fost vazuta de mai multe ori pe strada cu "unu", i-am intalnit si eu...iesisera la o plimbare "cica". Spune ca e varul ei, el spune la fel, maicasa nu vrea sa comenteze nuj ce sa mai fac. Simt ca relatia se v-a termina foare curand. Credeti ca as putea sa mai fac ceva ???

 

Recunosc ca nu am zis-o eu prima, dar...cati ani ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vorbesti chiar ca unul de 17 :good: pe bune vorbind, da-i drumul si nu iti mai pierde vremea cu ea. Oricum e clar ca si-a pierdut interesul pentru tine devreme ce iasa cu altul. Punct...si de la capat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vorbesti chiar ca unul de 17 :good: pe bune vorbind, da-i drumul si nu iti mai pierde vremea cu ea. Oricum e clar ca si-a pierdut interesul pentru tine devreme ce iasa cu altul. Punct...si de la capat!

Not funny...si la 17 ani ai suflet si suferi. La varsta asta lucrurile au alta amploare si multe sunt percepute k fiind capat de lume

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Not funny...si la 17 ani ai suflet si suferi. La varsta asta lucrurile au alta amploare si multe sunt percepute k fiind capat de lume

Regula nu se aplica la toata lumea, dar la marea majoritate da. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vorbesc ca unul de 17 dar din pacate am doar 15 :good:

 

dar cu toate acestea inca mai astept sugestii, daca ma puteti ajuta plssss help me!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vorbesc ca unul de 17 dar din pacate am doar 15 :D

Deci pana la urma cati ani ai? :good:

 

 

dar cu toate acestea inca mai astept sugestii, daca ma puteti ajuta plssss help me!!!!

Daca chiar tii la ea, atunci incearca sa vorbesti cu ea. Desi nu cred ca se mai poate drege busuiocul.. 8)

Daca nu, vezi-ti de treaba ta, va trece, sunt destule fete pe lume. Nu o lua in tragic. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×