Sari la conținut
Forum Roportal
m4trix2003

Bani de buzunar !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu cant pe strada, trubaduresc. din astaimi platesc internetul si factura la telefon, insa m-ar interesa si pe mine altceva, mai ales ca a venit "vajgalaia", adica frigul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai salut am vazut ca tot vb de bani din site-uri ,bani se fac dar nu ori si ce site-uri adica depinde in ce domeniu sunt eu am site-ul http://www.TargMasini.ro

L-am facut de curand si deja fac 300$ din el acum nu va pot spune cat iau pe fiecare reclama, dar bani daca vrei sa muncesti adica sa stai sute de ore in fata pc-ului se fac sigur.

Am mai avut un site nu-i pot da numele era tot de domeniul auto pe care l-am vandut cu suma de 3000$ ,am muncit la el cateva luni.

Deci puneti mana pe treaba ca bani se fac,toata lumea scrie pe toate forumurile ca nu domne` nu se fac bani din site-uri ca tre sa ai mii de vizite pe zi si canu stiu mai ce.

Nu vor sa zica dar asta nu inseamna ca nu fac bani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ai net non stop si vrei ca timpul in care ai calculatorul deschis sa nu-l irosesti degeaba,poti castiga bani fara sa faci nimic.

Inscrie-te pe acest site http://www.xsurfing.com , iar la sectiunea "earn" dai : "click to start browser" si ti se va deschide o pagina pe care o vei lasa sa se tot "browseze" automat. Asadar vei castiga cam 0.2 pe ora(deci nu-i vraja),iar intr-o luna vei putea castiga lejer 30$(in functie de timpu pe care-l acorzi acestui lucru),aceasta fiind de asemenea limita de la care incepand,poti sa-ti ceri banii.

Eu folosesc 2 pagini de acest tip,cealalta fiind la http://www.xtremehits.com

Crede-ma ca site-ul ala e o porcarie si sigur nu plateste, Nu-ti mai irosii banda degeaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut !

Multa lume cred ca a auzit de prizee... daca nu sa intre pe www.ok-prizee.as.ro si o sa alfe mai multe...

Eu personal m-am inregistrat acum 5 zile si am facut cam 1$ :D si m-am chinuit. Am deja 13 referali. Daca toti ar fi activi cum ar trebui as face cam 40-50 centi / zi.... eu va sugerez sa va inregistrati si daca aveti intrebari despre orice tine de programul acesta va rog sa imi dati un mail la m4trix2003@yahoo.com sau pe messenger m4trix2003 ...

as vrea ca la topicul asta sa se discute problema cu prizee.... ca mie mi se pare banoasa... voi ce credeti ?

 

Interesant!

Dar daca poti sa faci rost asa de repede de referali si ei sa faca la randul lor tot la fel de repede referali, incearca ceva care sa-ti aduca peste1000 $ in doar cateva zile. Viziteaza site-ul www.freewebs.com/viobal pentru detalii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acela este doar site in care se explica cum sa faci, nu castiga nimic daca intri pe el. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×