Sari la conținut
Forum Roportal
X_andra

V-ati insela iubitul cu prietenul lui?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ei, Ariana, daca omul generalizeaza,.... poate ca nu e persoana potrivita!!?? :crazy:

 

Eu cred ca tu ti-ai dat seama exact la care dintre posturile de mai sus ma refeream.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca tu ti-ai dat seama exact la care dintre posturile de mai sus ma refeream.

Offtopic: :crazy:

Ontopic: Nu mi-as insela iubitul cu nimeni. Daca ma intereseaza altcineva, intai inchei civilizat relatia si apoi vad cum procedez. :)

Editat de micalutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut-o de mai multe ori.........dar m-am cumintit :nea: oricum la mine inselatul a inclus doar "pupici" :) si am ramas si buna prietena cu toti pretenii fostilor mei iubiti :crazy: si nu numai......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi'as complica singura existenta..iar un moft de al meu ar provoca multa suferinta. Sunt de parere ca o persoana care te iubeste cu adevarat nu merita ranita... Dar totusi...daca se intampla...asta'i viata :crazy:

Nu ai de unde stii cine te iubeste cu adevarat si daca, intr-adevar chiar asa este. :good:

 

 

Ce fraieri sunt unii barbati :o:

De ce? (adica sunt de acord, dar care mai este motivul de data asta? :doh: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce? (adica sunt de acord, dar care mai este motivul de data asta? :good: )

 

Asta e motivul:

 

hehe ... X_andra ... si eu am fost intr`o situatie asemanatoare cu a ta :doh: ... numai ca dupa aceea am realizat ca era mai bine cu prietenul meu decat cu prietenul prietenului meu :cry:) ... si m`am impacat cu prietenul meu :o: ... poopicei colega`:cheer:) :crazy:

 

 

asta si numai asta. In rest sunt niste dulcei fara de care nu am putea trai. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ai de unde stii cine te iubeste cu adevarat si daca, intr-adevar chiar asa este. :crazy:

Nu am de unde sa stiu, dar pot simti :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta si numai asta. In rest sunt niste dulcei fara de care nu am putea trai. :cry:

Nu de aceea ii iubim? :crazy: (eu iubesc cainii, dar ma rog, trecem peste asta. :doh: )

 

 

 

Nu am de unde sa stiu, dar pot simti 8)

De multe ori simtim dragostea cui nu exista... :good: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De multe ori simtim dragostea cui nu exista... :crazy: :good:

Pana una alta...nimeni nu se poate minti o perioada indelungata :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×