Sari la conținut
Forum Roportal
X_andra

V-ati insela iubitul cu prietenul lui?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti cu un baiat, dar sa va placa de prietenul lui cel mai bun? Si dak da...ce ati facut?

Mie mi s-a intamplat sa imi placa de prietenul cel mai bun al iubitului meu, partea buna este ca el si-a dat seama ca si mie imi place de prietenul lui si la respectivul ii place de mine, si ne-a lasat sa incercam sa fim impreuna.

Dar nu toate cazurile sunt la fel de fericite... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vi s-a intamplat vreodata sa fiti cu un baiat, dar sa va placa de prietenul lui cel mai bun? Si dak da...ce ati facut?

Mie mi s-a intamplat sa imi placa de prietenul cel mai bun al iubitului meu, partea buna este ca el si-a dat seama ca si mie imi place de prietenul lui si la respectivul ii place de mine, si ne-a lasat sa incercam sa fim impreuna.

Dar nu toate cazurile sunt la fel de fericite... :doh:

Stiu. :doh:

Eu sunt un caz nefericit. :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu. :doh:

Eu sunt un caz nefericit. :ok:

 

Ce s-a intamplat in cazul tau??

Raspunzi numai dak vrei :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce s-a intamplat in cazul tau??

Raspunzi numai dak vrei :doh:

Ce sa se intample...nimic. Prietenului iubitului meu ii placea de mine. Si a iesit urat...ma rog, asta a fost mai demult. :doh:

Nu acum recent. :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vi s-a intamplat vreodata sa fiti cu un baiat, dar sa va placa de prietenul lui cel mai bun? Si dak da...ce ati facut?

Mie mi s-a intamplat sa imi placa de prietenul cel mai bun al iubitului meu, partea buna este ca el si-a dat seama ca si mie imi place de prietenul lui si la respectivul ii place de mine, si ne-a lasat sa incercam sa fim impreuna.

Dar nu toate cazurile sunt la fel de fericite... :ok:

Prietenul prietenului cu prietena prietenei :doh:

Brrrrr.......prea complicat, ce mod de ati complica viata :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vi s-a intamplat vreodata sa fiti cu un baiat, dar sa va placa de prietenul lui cel mai bun? Si dak da...ce ati facut?

Mie mi s-a intamplat sa imi placa de prietenul cel mai bun al iubitului meu, partea buna este ca el si-a dat seama ca si mie imi place de prietenul lui si la respectivul ii place de mine, si ne-a lasat sa incercam sa fim impreuna.

Dar nu toate cazurile sunt la fel de fericite... :doh:

 

S-a intamplat, da' mai prin tinerete cand nu era capat de lume :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am simpatizat prietenul prietenului dar iau totul in gluma ca asa e mai sigur ca trec toate ..nu stiu ce ar fi daca lucrurile ar lua o intorsatura mai serioasa..nu stiu cum m-as simti..e putin cam ciudat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe mine m-a inselat unu' cu dreapta.

a zis ca aia stie sa-l mangaie pe cap

Of Doamne, ce baiat suparat. :doh:

 

 

L-am des-suparat.

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×