Sari la conținut
Forum Roportal
Inocentul

In curand: cel mai mare mall online din Romania

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare dragi forumisti,

 

Doresc sa va anunt intentia mea si totodata astept parerile voastre in legatura cu ideea mea. Voi da in curand drumul la un site cu imbracaminte si incaltaminte. Nu va fi un simplu site, ci va deveni un adevarat mall avand in vedere ca voi incerca sa prezint in el majoritatea produselor din cele mai importante magazine online din Romania. Astfel, voi deschide in curand si o sectiune de reduceri, unde vor fi prezente toate promotiile si ofertele de la magazinele respective. Produsele vor fi impartite pe categorii, vor exista filtre pentru o cautare cat mai rapida astfel incat sa imbunatatesc navigarea si utilizatorul sa revina ori de cate ori are nevoie de o geaca, de un pantaloni sau de o tinuta intreaga.

 

As vrea sa va intreb ce asteptari aveti de la un asemenea site, ce optiuni ati vrea sa contina pentru a va fi util? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa va intreb ce asteptari aveti de la un asemenea site, ce optiuni ati vrea sa contina pentru a va fi util? :)

 

 

Marfa care nu se dovedesete a fi ce s-a reclamat, va fi rambursat??? Acest policy ma intereseaza sa stiu ca si cu pantofii este o mare problema in caz ca e mai mic sau mai mare iar in cazul mocasinilor daca se intind ... ce ma fac???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×