Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
predator

site nou

Rate this topic

Recommended Posts

sal'! Mi-am facut si eu un site mic dar sunt incepator si nu stiu cum sa-l incarc pe internet! Daca aveti rabdare, va rog sa-mi spune-ti si mie pasa cu pas ce trebuie sa fac, si ce hosturi gratuite sunt mai bune!

www.xhost.ro www.zoom.ro www.lx.ro ,pentru al incarca pe server poti folosi un soft pentru FTP sau daca stii til pui tu direct din FTP manager.

daca vrei sa folosesti un soft intra pe www.smartftp.com

Bafta.

Ati uitat de As.Ro.

Este destul de OK si are si o comunitate (forum) ok.

3x.ro park e de le xhost.ro , nush dar faza e ca e de KKT ! cele mai multe siteuri care le'am vazut .3x.ro erau suspendate pozele de pe site si unele siteuri.. ! mai e si dot.tk

3x.ro park e de le xhost.ro , nush dar faza e ca e de KKT ! cele mai multe siteuri care le'am vazut .3x.ro erau suspendate pozele de pe site si unele siteuri.. ! mai e si dot.tk

ladot.tk nu ai webspace ci doar domeniu cu redirect

:o: :P ;) i'm st00pid :o: :P ;) dar care ma poate ajuta si pe mine ? am un site facut in notepad template etc. am luat total command ca smartftp numi merge siteu, si leam pus pe site si cand incerc sa intru pe site nu merge 8) Aici e pe 8k.ro Aici e pe Lx.Ro Aici E Pe Orgfree.Com dk stie careva problema i'as fi recunoscator :) :good: