Sari la conținut
Forum Roportal
tjedy2000

VREM AUTONOMIE!

Postări Recomandate

Frate, ioo....mai in gluma, mai in serios...cer autonomie pe criteriu de parinti ca nu mai pooooooooooot!!!!!! Sa ma lase sa respiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrr!!!! ( temporara si autodizolvabila in caz de forta majora!!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dark, se aplica si aci "cere si ti se va da", sau doar in sectiunea de religie? :good:

vorbesc io cu shefu' sa faca o concesie.

da' mai ramane un aspect. de cerut ceri, de dat iti da....depinde ce-ti da... 8)

ca nu se spune nicaieri "cere si ti se va da...exact ce-ai cerut".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci nu mai cer. Imi iau. De fapt, daca stau bine sa ma gandesc... 8) cred ca mi-am luat deja autonomia pe care mi-o doream :good: . Ar trebui sa move on si sa cer independenta... dar nu ma intind :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu propun ca fiecare locuitor al tarii sa ceara autonomie. Eu vreau autonomie, pe orice criteriu, random... :tease:

 

tjedy2000, ai legatura ! :o:

 

Autonomia locală e mai mult dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Harald, cauta topicul "serios" de la sectiunea de politica...

aici se cere autonomie pe marime de pantof, culoarea ochilor si alte alea :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu port 41 la pantof si 42 la bocanc. niciodata nu-mi gasesc incaltari pe masura... :good:

asta e discriminare... buuuuuuu !!!

vreau tinutul Laba Mare !

Eu port 45 la ce naiba chiar 46 uneori! Cred ca nu-mi prieste clima de aici! :doh: :) :crazy: Autonomia maghiaaaaraaaaaa nu va reusi decat cu Jiji nem tu dom dom sa-naltam Bekali in frunte!!! :spiteful:

 

La coltul vesel cu mine sau la coltul de rusine?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma doare burta DE RAS. Sunt addicted la roportal deci vreau un tinut al celor ce stau aici.Un fel de tinut autonom roportal. Ca sa fiu si mai al naibii, am 1,75 ochi caprui si vreau in tinutl meu numai lumea de peste 1,75 si normal cu ochi caprui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×