Sari la conținut
Forum Roportal
Biluta10

Este pentru Romania anii 1945-1973 anii Gloriosi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In primul rand, te rog frumos sa nu mai deschizi si alte topice si sa nu mai postezi pe alte subiecte, ca am inteles din prima. In caz contrar, vei fi considerat spamer si banat.

Si in al doilea rand, crede-ma ca nu o sa stea nimeni sa iti faca tie treaba. Iar daca cineva iti va da vreun eseu/referat/proiect pe forum, acesta va fi sters, pentru ca forumul roportal nu promoveaza asa ceva. Mai este si ilegal, una peste alta. Consulta legea daca nu ma crezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau ca cineva care se pricepe ,stie istorie ,sa faca un eseu Despre subiectul acesta ,Anii de glorie a Romaniei 1945-1973 ,multumesc mult de tot ????? :flowers:

 

ani de glorie? sigur n-ai gresit anii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ani de glorie? sigur n-ai gresit anii?

 

 

Nu stiu cum a fost in 1945 ca nu eram nascuta inca, dar de anii din urma deja pot sa vorbesc mai mult ca le-am savurat, insa nici vorba sa scriu eseuri!!! De povestit cate ceva mai merge despre o perioada de timp din viata oricarui om, amintitrile nu se pot sterge cu schimbarea de regim. Doar cine decide sa scrie o carte despre acele zile, de acolo se mai poate retrage idei, care nu necesar corespund cu cerintele speciale.

Intr-adevar anii de la 1966 si pana-n 1976 au fost foarte buni in Romania!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau ca cineva care se pricepe ,stie istorie ,sa faca un eseu Despre subiectul acesta ,Anii de glorie a Romaniei 1945-1973 ,multumesc mult de tot ????? :flowers:

 

Cred ca ai gresala cu titlul discutii. Daca-i vorba de "anii" si nu anul trebuia sa scrii "Sunt pentru Romania...." si nu cum ai scris.

Afara de asta,eu te asigur ca Romania nu a cunoscut "ani gloriosi" in aceste timpuri. Uite-te bsi tu inapoi putin. Care "glorii" ai crede tu ca s-ar potrivii Romaniei? Razboaie nuau fost. Nu victorii si glorii. Economic, situatia tarii sa facut incontinu mai grea. Fara glorii.

Nu Biluta. Romania nu a fost glorioasa .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×