Sari la conținut
Forum Roportal
Annamaria82

Cat conteaza gura lumii?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai mult decat esti, nu prea as avea cum.

Tot ce iti ziceam era ca: e dovada de nesimtire sa preiei un articol de undeva, sa il postezi pe forum si sa nu dai sursa(chiar daca noi stim ca n-ai scris tu treaba aia)

E de bun simt, ca atunci cand copiezi si pastezi un articol scris de altcineva, sa si spui cine l-a scris(asta daca tot nu esti tu in stare sa-ti expui ideile proprii)

Editat de Mr.Pervy McPervert
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai mult decat esti, nu prea as avea cum.

Tot ce iti ziceam era ca: e dovada de nesimtire sa preiei un articol de undeva, sa il postezi pe forum si sa nu dai sursa(chiar daca noi stim ca n-ai scris tu treaba aia)

E de bun simt, ca atunci cand copiezi si pastezi un articol scris de altcineva, sa si spui cine l-a scris(asta daca tot nu esti tu in stare sa-ti expui ideile proprii)

Eu cred ca-ti plac de ma hartuiesti atat <_<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

- Este interzisa doar postarea de citate, in regim "copy/paste", fara contributie personala sau fara a se specifica sursa/autorul. In caz contrar, mesajele ce contravin acestui punct, vor fi sterse.

- Nu folositi materiale ale caror drepturi de autor nu va apartin, fara sa specificati sursa/autorul materialului.

 

 

Uite ce scrie in regulament...adica exact ce faci tu de doua zile.

Sa fie sterse zic, poate asa inveti sa pui sursa.

Editat de Mr.Pervy McPervert
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa, spune tu cu cuvintele tale, cititoare de Unica.

SURSA

Vezi ca se da sursa pentru articole preluate, e doar de bun simt.

 

 

Si eu am mai gasit din astea si pe la alti useri. Asta e. Era copy/paste. Si apoi de ce sa nu comentam si noi un pic pe aici. :crazy:

 

..... Stau şi mă

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu isi faceau viata personala publica pe retele de sociaizare. Asa ca ce mai conteaza gura lumii - ca ii dam noi ce sa comenteze! :crazy:

 

 

Defapt asa este, noi hranim gura lumii cu informatia importanta care putin prelucrata devine birfa sau altceva la adresa noastra. Ce merge in jur, vine in jur zice o vorba!!!

Bunicii se spovedeau zilnic, n-ar fi indraznit sa divulge ceva din viata de familie nici cu limba taiata.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa Anna, cere ajutorul ca te bate barbatul si apoi aliaza-te cu el impotriva salvatorilor. Nu iti rezolvi problemele, dar macar iti iei doza de adrenalina dupa care tanjesti atat de mult in plictiseala in care traiesti.

 

Aa, da, si bucura-te de viata in fiecare clipa in care un fraier pune botul la asa zisele tale dureri.

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×