Sari la conținut
Forum Roportal
Iolandamg

Va rugam sa votati compunerea unui baietel din clasa a IV-a!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dragi prieteni!

 

S-au afisat rezultatele concursului.

 

NU suntem printre castigatori, dar am luat o nota onorabila, peste 8.

Important e ca ei au invatat ceva din aceasta experienta!

 

Inca o data, va multumim pentru sustinerea acordata! :flowers:

 

 

Felicitari! Faptul ca baiatul a participat si a luat 8 :flowers: (o nota buna dupa parerea mea) este remarcabil! Bravo pentru experienta acumulata, pentru entuziasm! :good:

Editat de Indigo 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari copilului pentru aceasta compunere! Din punctul meu de vedere este pur si simplu impresionant!

Abia acum am intrat pe acest topic si am vazut ce e si cum,..Am inteles ca deja s-a incheiat si copilul a luat nota 8 si deja imi pare rau ca n-am votat, desi votul meu n-ar fi schimbat "clasamentul".

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari copilului pentru aceasta compunere! Din punctul meu de vedere este pur si simplu impresionant!

Abia acum am intrat pe acest topic si am vazut ce e si cum,..Am inteles ca deja s-a incheiat si copilul a luat nota 8 si deja imi pare rau ca n-am votat, desi votul meu n-ar fi schimbat "clasamentul".

 

 

Va multumim inca o data!

 

Eu, ca mamica, ma bucur ca am incercat sa ii ofer prin intermediul dumneavoastra sprijin, atat cat s-a putut!

De asemenea multumesc moderatorilor acestui forum de suflet ca nu mi-au sters mesajul, asa cum s-a intamplat pe un alt forum.

Ca sa va spun ceva hazliu, cu aceasta ocazie am aflat si eu pentru prima data ce inseamna sa fii banat, fara drept de replica de pe un forum!

Baiatul meu chiar s-a distrat pe seama mea cand am citit mesajul acelui forum precum ca am fost banata pentru spam, fara drept de replica! :focus:

Pana la urma, mesajul nostru se pare ca nu a fost un spam, ci , mai mult aici si-a gasit o gramada de respondenti si sustinatori!

Ceea ce da valoare si mai multa acestui forum!

Va doresc multa sanatate si spor in toate!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×