Sari la conținut
Forum Roportal
monica_b

Vacanta noastra virtuala la mare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

topicul acesta este urmarea unei discutii incepute pe chat offline.

ideea era sa plecam cu totii la mare (virtual macar.. :wub: ) si sa ne intalnim acolo cand e vreme urata afara, sau suntem in pauza de lucru, sau de invatat, ce-o fi...:stars:

 

din moment ce a fost de fapt ideea lui mirelut (daca nu ma insel...) eu astept sa vina sa treaca pe la mine, in drum spre mare, ca doar nu e un ocol mare de la ea la mine... :stars:

 

sa inceapa vacanta! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

We're going to Ibiza? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Superrrrrr :wub:

Hai sa va povestesc unde-as vrea eu sa merg vara asta.....in GRECIA la mare, sper sa-mi mearga pasenta si sa-i fac sotului o surpriza :stars:

 

Fetelor, imaginati-va.....noi toate , cochete, umbrelute, bere rece, sezlonguri, apa calduta, valuri.....

si pe plaja ..... baieti bronzati, ne arunca chicote pe sub sprancene, muzica, gratare...continui mai incolo. :flowers:

 

Ups..eram in post :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
We're going to Ibiza? :flowers:

yeah! deci cu asta ramane stabilita destinatia? :wub:

a, si inca ceva, oricine se poate alatura oricand, indiferent cat de departe am ajuns deja pe drumul nostru... chiar si atunci cand vom fi deja pe plaja.... :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Superrrrrr :flowers:

Hai sa va povestesc unde-as vrea eu sa merg vara asta.....in GRECIA la mare, sper sa-mi mearga pasenta si sa-i fac sotului o surpriza :wub:

 

In caz ca ai uitat, iti reamintesc ca pana la vara o sa ai un burtooooooi :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In caz ca ai uitat, iti reamintesc ca pana la vara o sa ai un burtooooooi :wub:

Si ce daca :stars:

 

Fetelor, am desenat harta , cu cat se aduna lumea mai mult, o sa o rectific :flowers:

 

 

Nu ma intrebati ce e cu sahanti, asa am gasit-o

Editat de mirelut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fetelor, am desenat harta , cu cat se aduna lumea mai mult, o sa o rectific :flowers:

mirelut!!!!!!!!!!! super ideea cu harta :stars:

cand plecam? sa stiu, sa imi faca bagajul. de fapt...de ce sa imi fac bagajul?! tot ce ne trebuie, gasim acolo! :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Partea cea mai tare e cu Shanti. Eu vreau acolo, aia...ce-o fi :flowers: :wub:

Mai!!!!!!!!

Ti-am zis doar sa neglijezi partea aia, dar eu vorbesc cu turcii :stars:

 

mirelut!!!!!!!!!!! super ideea cu harta :yes:

cand plecam? sa stiu, sa imi faca bagajul. de fapt...de ce sa imi fac bagajul?! tot ce ne trebuie, gasim acolo! :cheer:

Ne mai trebuie bagaj daca avem muschii pe plaja? Doar o sa stam in bikini, aia incap in buzunarul de la blugi.

Plecam cand se mai umple harta un pic, doar nu oi consuma benzina de pomana :stars:, merg cu masina doar incarcata

Editat de mirelut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai!!!!!!!!

Ti-am zis doar sa neglijezi partea aia, dar eu vorbesc cu turcii :stars:

Ne mai trebuie bagaj daca avem muschii pe plaja? Doar o sa stam in bikini, aia incap in buzunarul de la blugi.

Plecam cand se mai umple harta un pic, doar nu oi consuma benzina de pomana :stars:, merg cu masina doar incarcata

 

Pai eu nu fac niciodata ce mi se zice :cheer:

 

Auzi, Mirelush...esti sigura ca bikinii tai vor incapea in buzunarul de la blugi? :flowers: :wub:

 

P.S. daca mai sunt rautacioasa in perioada asta o fac numai pt ca sunt bineeeeeeeeeedispusa :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×