Sari la conținut
Forum Roportal
Mariusfanea

Trucuri cu carti sau magice explicate romanesti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma gandeam sa fac un mic show de ziua baietasului meu de 9 ani, asa de ziua lui... si sunt curios daca exista vreun site cu trucuri magice sau cu carti explicate doar pe romaneste... Cunosc si eu 2-3 trucuri dar Florin le-a vazut deja. :)

 

Eu unul caut in coninuu dar nu gasesc nimic interesant, doar pe engleza dar, nu prea le am cu engleza :|...

 

Ma gandeam ca stiti voi vreun site de genul doar cu trucuri, si ma bazez pe voi sa imi lasati un link la reply

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam sa fac un mic show de ziua baietasului meu de 9 ani, ...

 

 

Nu uita sa te imbraci in iepuras :crazy:

 

Romanii au ramas fara idei la capitolul trucuri??? In Las Vegas se fac lucruri magice dar nu stiu daca se si scriu dar unui copil asta sa-i fie distractia, ma mira, la 14 ani o sa-i aduci fete precis, sa-l distreze pe cinste. Eu mergeam la un restaurant cu copiii si la un film sau teatru si pentru incheiere acasa era tortul comandat si primeau doar ce aveau nevoie. Sa petrecem ca familie o zi minunata era important nu distractia, dar deh!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate Indigo 1, am gasit, ba chiar mai mult am gasit un site romanesc care se ocupa cu asa ceva dar nu mi-a aparut instant pentru ca nu e popular cred...

 

Iar cat despre ziua de nastere a lui Florinel, a iesit mai ok decat m-am asteptat :).

Editat de Mariusfanea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×