Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

eu una macar luna asta pana as pleca as avea atatea iesiri de niciodata nu m-ar gasi acasa iar el ar fi asa de ocupat ca sa stie pe unde umblu ca ar uita de prieteni si de tot...:spiteful:

Editat de Salvie
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu una macar luna asta pana as pleca as avea atatea iesiri de niciodata nu m-ar gasi acasa iar el ar fi asa de ocupat ca sa stie pe unde umblu ca ar uita de prieteni si de tot...:spiteful:

asi esi..dar pe de asta e si gelos la maxim.. decat sa es si sa il aud ca am fost cine stie pe unde vezi prefer sa stau acasa si munca...tui viata masi..am ajuns mai rau ca babele!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asi esi..dar pe de asta e si gelos la maxim.. decat sa es si sa il aud ca am fost cine stie pe unde vezi prefer sa stau acasa si munca...tui viata masi..am ajuns mai rau ca babele!

 

asa, si?..preferi sa te auda el pe tine?....se pare ca lui ii place, cred ca si tie :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa, si?..preferi sa te auda el pe tine?....se pare ca lui ii place, cred ca si tie :roll:

nu stii..asa ca nu e de judecat...daca imi placea nu mai ajungeam pe site sa spun la o lume intreaga chestii particulare din viata mea...am facuto doar pt ca am nevoie de sfaturi nu de judecare..pt ca fiecare din noi greseste. nu schimba durere cu placere!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ce sa zic, doar ma gandexc...sfaturi fara judecata ....nu cred ca e posibil dar daca e sa ;ezica cine nu judeca atunci.....:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pt ca in momentul in care am scris plangeam si am scris ceia ce ma afecta mai mult in momentulala... baiatul nu e o problema pt mine ci e ca nu vreau sa il chinui pe sttrazi,vreau sa i ofer ce i mai bun chiar daca eu sufar,nu vreau sa stie ce e in inima mea si ce trag eu,,ca sa pot pleca imi trebuie 3 luni de ami putea strange banii pt chirie pt ca astea iti cere 3 luni de anticip si luna respectiva asta ar insemna pana in 1.600 de euro

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fiecare din noi greseste.

 

Asa este, conteaza insa modul in care reusim sa ne indreptam. Cred ca ar trebui sa te intrebi, pentru inceput, daca merita sa-ti irosesti viata pentru atat de putin (la servici munca, acasa sluga...).

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:sweetgizasdoublefacepalm:

Nu, nu tine de noroc, la fel cum nici zicala "asa a vrut Dumnezeu" nu te scuteste pe tine de consecintele alegerilor facute.

Tine de educatie si daca o sa poti trece peste educatia data acasa, conform careia tre' sa stai cu sotul chiar daca-ti mai trage cate un high kick in tampla, din cauza ca ciorba nu e destul de sarata, o sa fie bine pentru tine si pentru copilul tau.

Asta inseamna ca atunci cand o sa ai ocazia, sa pleci, sa nu ii cauti scuze, sa nu spui: uite, parca Gigel s-a schimbat, nu mai bea atat de mult Milcov si cand ma loveste, o face totusi mai bland si poate si eu merit cateodata.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×