Sari la conținut
Forum Roportal
Alex alf

muzica de amator alex

muzica   

3 membri au votat

  1. 1. Si amatorii pot face muzica buna?



Postări Recomandate

Salut.De putin timp am inceput sa fac o pasiune din compus versuri si sa fac melodii.Desi nu vizez sa ajung sa fac cariera din asta,totusi incerc sa aflu daca ceea ce fac este placut auzului celorlalti:)Pe aceasta cale sper sa am parte de opinii pro sau contra.Am incercat sa-mi promovez melodiile pe facebook,insa putini sunt interesati de noutati din partea amatorilor.Am infiintat pana si o pagina de facebook intitulata Muzica Amatori,pentru cei ca mine,care cu un instrumental si un microfon de la casti incerc sa isi puna versurile exprimandu-se artistic cum s-ar spune.Unora le iese,altora poate nu,dar cum am putea sa stim noi asta daca ne mentinem in umbra din cauza dezinteresului.Sa mergem la Romanii Au Talent?Nu asta e solutia,cred ca cel mai bine ar fii sa ne facem auziti prin oameni simpli carora le place ce-am realizat fara un studio!Ultima mea melodie :

copy paste in browser si va multumesc anticipat celort care imi vor asculta piesa si-mi vor raspunde fara a ma cunoaste dintr-o sticla...ca inca nu am ajuns acolo.poate voi reusi sau poate nu,momentan e o pasiune fara ganduri de profit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate voi reusi sau poate nu,momentan e o pasiune fara ganduri de profit!

 

 

Pentru mine asta nu e muzica!!! e rap si e o problema cu vocea si pronuntarea plus ca cine canta are un defect de vorbire de asta nu merge departe sau niciunde productia. Trebuie sa te nasti sa canti si pe asta, nu oricine-si pune in cap un baseball cap invers e un rapper!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine asta nu e muzica!!! e rap si e o problema cu vocea si pronuntarea plus ca cine canta are un defect de vorbire de asta nu merge departe sau niciunde productia. Trebuie sa te nasti sa canti si pe asta, nu oricine-si pune in cap un baseball cap invers e un rapper!

 

 

e inregistrata direct,de pe mic-ul de la casti.Am cantat-o direct,am apasat rec si dai inainte:)ms de parere,apreciez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Citeste cum au inceput formatiile de hip-hop de la noi.

Nu pot sa zic neaparat ca e proasta melodia, dar deja sunteti prea multi, parca v-ati tras la xerox.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×