Sari la conținut
Forum Roportal
BestOne95

Influenta muzicii proaste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Prima oara am auzit de acest cuvant si n-am stiut ce inseamna ... instrument armenian

ca si numele tau aici mai sus, ma gandeam eu la asta dar ...  Nu este stilul meu de muzica

ce am auzit repede, seamana cu muzica indiana parca, mai mult decat 1 minut nu-l pot

asculta.   N-am nimic cu instrumentul suna frumos dar nu pentru mine vrajeste!!! 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine bunicii m-au invatat sa nu repet nimic fara sa inteleg ce inseamna in alta limba!!!

 

Cât timp nu-i reciti cuiva ce ai învătat, în special unui cunoscător al acelei limbi, nu va fi o problemă.

 

balalaika

 

Da, îmi place. De câte dimensiuni este! Cea mare are corpul mai mare de un metru.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine doreste sa vada e la TV Premierea de MTV care nu valoreaza nimic insa influenteaza tineretul ca democratii-l critica pe Trump si alti barbati albi batrani si nu mai conteaza nimic.

Jey Low  :ohmy:  este chiar pe trepta cea mai joasa al vietii, imbracata foarte prost desi prezinta programul cu un afro mult mai scurt ca ea,  parca nu era de gasit prin New York un negru sau latino.  Insa cantaretii sint cam verzi la urechi inca, nu-i cunosc, n-am auzit de ei, abia scot vociferari ca deloc nu este muzica ce sunete produc dar spera sa cada norocul pe ei.   

In sala nici toti spectatorii nu zambesc macar, mai sint ca mine multi care sint doar acolo sa ocupe un scaun, deloc nu pot sa intre sub pielea acestei serate.   Se mai vede cate-un blond/a in sala dar predomina culorile inchise.   La deschidere primul tanar era sexy macar iar efectele speciale au costat mult, au produs o ploaie pe scena de talia musonului cu tunete si fulgerari, s-a udat amorezul dar nu voiau sa repete cei din public ce dorea sa auda: -  aaaaaaaaaaaaaa ... oooooooooooo ... aaoo ... si din asta joc de nimic, s-a lasat pagubas si a coborit fara premiu de pe scena.    A urmat sa ridica un premiu Nicki Menajera si era imbracata asa ca parea goala cu un qour imens si niste chiloti pana sub sani, ridiculoasa rau de tot,  imita pe Kim Kardashian dar nu trebuia sa ametece evenimentele de parada modei de prost gust cu muzica proasta!!!    Mai gresesc si divele si pe urma dau in judecata lumea ca nu mai au contracte.   

Se incalzea deja si Aerosmith sa dea un spectacol, era in primul rand ca spectator, la el nu mai conteaza nimic, ele e super star chiar daca e imbracat in zdrente, cred ca promoveaza pe astea doi anonimi, vorba lui "Dream On'" ca nu ia nimic nici acest cantec.   Au zis ca si Madonna va canta si multi inca, sa vedem ce rebuturi produc,  

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Madonna n-a cantat, a tinut o cuvantare despre viata ei de artista si cum a ajuns pe culmi ... a inmanat un premiu pentru cineva dar nu m-am uitat deja ca nu era nimic interesant doar qururi goale shakeluite si ceea ce m-a dezgustat ca fetele toate isi puneau mana intre picioare, ca dansau ori cantau.   Spectatorii n-au fost asa de incantati, multi nici motiv nu aveau sa zambeasca, erau doar acolo pe scaun in audienta, prezenti,  a fost oribila experienta.  Tatuatii pe frunte si pe obraz parca au iesit din cea mai stricta puscarie, artistii se desconsiderau mult, unu a si mentionat sa nu mai exagereze cu tatuajele ca tineretul nu are job in Hollywood si nu vor fi angajati de nimeni.   S-a dezlantuit iadul dar nu prea aveau draci, dar nici talent premiatii.  Viitorul e sombru si cred ca este necesar o schimbare in acest stil de muzica fara valoare.   Mor pe capete celebritati de 3 parale de droguri iar veteranii de bolile batrinetii.   Erau multi acolo dar nimeni nu s-a evidentiat, nici chiar Madonna desi arata ca moartea in feminin.   Se forta nota, dar abia scartaia.   Inceputul sfarsitului se celebra la puterea X!!!

Editat de The Unknown
  • Like 2
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La ‎22‎.‎08‎.‎2018 la 10:05, The Unknown a spus:

Madonna n-a cantat, a tinut o cuvantare despre viata ei de artista si cum a ajuns pe culmi ... a inmanat un premiu pentru cineva dar nu m-am uitat deja ca nu era nimic interesant doar qururi goale shakeluite si ceea ce m-a dezgustat ca fetele toate isi puneau mana intre picioare, ca dansau ori cantau.   Spectatorii n-au fost asa de incantati, multi nici motiv nu aveau sa zambeasca, erau doar acolo pe scaun in audienta, prezenti,  a fost oribila experienta.  Tatuatii pe frunte si pe obraz parca au iesit din cea mai stricta puscarie, artistii se desconsiderau mult, unu a si mentionat sa nu mai exagereze cu tatuajele ca tineretul nu are job in Hollywood si nu vor fi angajati de nimeni.   S-a dezlantuit iadul dar nu prea aveau draci, dar nici talent premiatii.  Viitorul e sombru si cred ca este necesar o schimbare in acest stil de muzica fara valoare.   Mor pe capete celebritati de 3 parale de droguri iar veteranii de bolile batrinetii.   Erau multi acolo dar nimeni nu s-a evidentiat, nici chiar Madonna desi arata ca moartea in feminin.   Se forta nota, dar abia scartaia.   Inceputul sfarsitului se celebra la puterea X!!!

:lol2: 

Nu mai pooooot!!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×