Sari la conținut
Forum Roportal
Maria3010

Menstruatia dupa chiuretaj

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna.Am o problema care ma ingrijoreaza foarte tare.Pe data de 5 decembrie am facut un chiuretaj de 3 saptamani.Azi suntem in 20 ianuarie si inca nu mi-a venit menstruatia.Am avut un singur contact sexual, protejat si mentionez ca in mod normal, ciclul imi intarzia si cu cate 7-8 zile.Ce as putea sa am?VA rog sa ma ajutati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

momentan forumul roportal nu efectueaza controale ginecologice online.

nici teste de sarcina online.

nici ecografe onine.

 

daca apar manifestari neplacute, adresati-va medicului sau farmacistului.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna.Am o problema care ma ingrijoreaza foarte tare.Pe data de 5 decembrie am facut un chiuretaj de 3 saptamani.Azi suntem in 20 ianuarie si inca nu mi-a venit menstruatia.Am avut un singur contact sexual, protejat si mentionez ca in mod normal, ciclul imi intarzia si cu cate 7-8 zile.Ce as putea sa am?VA rog sa ma ajutati.

Dar medicul nu te-a informat cu privire la aspectul acesta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte rau. Trebuia sa iti spuna.

Mai mergi o data si intreaba.

Sa il intreb ce anume?in mod normal,menstruatia vine intre 4-6 saptamani.Eu am deja 6 saptamani si 4 zile si inca nu mi-a venit...si as vrea sa stiu care ar putea fi motivul pana ajung la el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ceea ce ai spus este adevarat, nu e cazul sa te ingrijorezi, dupa un chiuretaj ciclul poate sa revina mai tarziu decat de obicei.

 

 

Editat de Vladyna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa nu-ti zica? Ti-a facut chiuretajul si nu a stat de vorba cu tine despre ce urmeaza?

Incredibil. :doh:

In locul tau, mi-as mai face o consultatie deoarece medicul tau imi pare incompetent. Vezi ca au existat cazuri de chiuretaje care nu au fost realizate intr-un mod eficient si s-au trezit femeile respective cu o sarcina de cateva luni.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×