Sari la conținut
Forum Roportal
s_s_s

Problema amoroasa partea a 2-a

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ei...nu toti au personalitate multipla...sau alte boli psihice. Unii sunt doar stangaci sau mai necopti.

 

Adica dezechilibrati si infantili? Mda, astia sigur sunt normali.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam e asa cum ai banuit. De placut te place, insa este irelevant asta, pe langa ceea ce manifesta el.

Are haos emotional. Pare extrem de nevrozat. Ce acte spune ca are? Dg de psihoza, nevroza, etc?!?

Vad ca sufera si de "scenarita".

Si cine renunta la s_s_s trebuie ca este psihopat? S-au dupa ce strategie pune domnu doctor un diagnostic.

A renunta la o eventuala relatie noua cu ea, pentru prietenia stabila si veche a amicului lui, cel mai bun probabil. Asta denota instabilitate?

Daca ar fi vazut-o pe Andreea Marin Banica junior libera, si ar fi lasat-o balta in mijlocul strazii pe s_s_s nu mai era psihopat?

Editat de -altul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si cine renunta la s_s_s trebuie ca este psihopat? S-au dupa ce strategie pune domnu doctor un diagnostic.

A renunta la o eventuala relatie noua cu ea, pentru prietenia stabila si veche a amicului lui, cel mai bun probabil. Asta denota instabilitate?

 

Sfinte Pafnutie, tu n-ai citit ca el a renuntat si la prietenia veche si stabila si nemuritoare cu prietenul lui?

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sfinte Pafnutie, tu n-ai citit ca el a renuntat si la prietenia veche si stabila si nemuritoare cu prietenul lui?

Se poate, oricum asta e din alt episod, in episodul de acuma a renuntat la ea pentru ca l-a vazut suparat pe cel care ii era prieten. Asta l-a afectat profund, si nu prea cred ca doar cei psihopati reactioneaza asa zic si eu (dar nu sunt sigur pentru legile diagnosticelor sunt schimbatoare).

Iar ea, intr-un acces de normalitate, l-a desfintat din existenta in realitatea virtuala. Asta cum se cheama?

Editat de -altul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E normal ce se-ntampla. Daca nu erai indragostita teava de el nu mai deschideai topicul. Daca te vezi mai departe cu el si e ok, o sa fiti impreuna, daca n-o sa fie ok, te indepartezi tu si singura de el. Ca e el cum e

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu-l iei dar nu pentru ca el ar avea ceva probleme ci pentru ca "psihozele" tale nu se potrivesc si nu se impaca cu "psihozele" lui.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

e nebun? sa fug pana pot?

 

Da!

 

 

..sau sa imi vad eu de ale mele..fara el? :D

 

Inca o data , DA !

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si cine renunta la s_s_s trebuie ca este psihopat? S-au dupa ce strategie pune domnu doctor un diagnostic.

A renunta la o eventuala relatie noua cu ea, pentru prietenia stabila si veche a amicului lui, cel mai bun probabil. Asta denota instabilitate?

Daca ar fi vazut-o pe Andreea Marin Banica junior libera, si ar fi lasat-o balta in mijlocul strazii pe s_s_s nu mai era psihopat?

 

Tu nu pricepi nimic, dar iti dai si tu cu parerea, asa, ca sa mai schimbi tema delirului ce te mistuie.Ai priceput pe alaturi din ce s-a scris.

Ia mai citeste o data textul, forteaza celulele gliale, si vezi daca poti procesa ceva cu sens.

Desi, ...nu cred.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia mai citeste o data textul, forteaza celulele gliale, si vezi daca poti procesa ceva cu sens.

Desi, ...nu cred.

Eram doar curios de stiinta diagnosticelor. Ca sa stiu ce ne asteapta: in mod sigur maine sentimentul de iubire va fi declarat instabilitate emotionala si inclusa in randul bolilor psihice. Mai ales daca e vorba de dragoste la prima vedere, sa te indragostesti brusc de cineva cu toata fiinta: ce poate fi mai instabil emotional decat asta?

Nu zic ca asta e un lucru rau cu conditia sa se intample, pentru ca deocamdata acuzele aduse celui in cauza sunt mizilic.

Editat de -altul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×