Sari la conținut
Forum Roportal
s_s_s

Problema amoroasa partea a 2-a

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ei...nu toti au personalitate multipla...sau alte boli psihice. Unii sunt doar stangaci sau mai necopti.

SSS, tu esti fetita aceea frumoasa care a postat la topicul de poze, lunile trecute? Frumoasa foc, dar pustoaica tare...Ai sa vezi ca poti sa gestionezi si situatii cu adevarat dificile, asta-i doar o intamplare amuzanta. Asa o vei percepe ulterior.

Uneori baietii incearca prin tehnici aiurite sa para duri sau distanti, nepasatori...intelegi tu...

Vorba Lynxului, daca nu cere de mancare, mai tine-l.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aici este o problema. Imi place sa ma joc, dar nu si in cazul asta. Este singurul tip care mi-a placut/imi place..dupa ani si ani. pana mea..eu tot asa ii gasesc :lol:

Neah...e mult pana se consuma ceva intre voi, apoi iti mai trece.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scumpi, din proprie experienta iti spun sa-l lasi sa se duca-n drumu lui.

eu n-am facut asa, am mers pe putinu ala bun si te asigur ca mi s-a acrit pana-n maduva oaselor.

 

ai spus ca-i Fat frumos din soare si din stele. din ce ai povestit, iar te asigur ca si el se crede la fel si se comporta ca atare. daca il vrei inapoi, tre sa te pregatesti bine de tot pentru hartuieli dintr-astea emotionale si psihice.

 

eu am mers exact pe ce-a spus Lincs, cunoscutii lui m-au sfatuit sa-l trimit la plimbare, ca nu e ce pare a fi si voi regreta.

 

dupa 1 an de meciuri, partea buna nu stiu daca ajunge la 1%. restu.... :doh:

 

 

sa stii ca nu s-a terminat lumea la el. nu pentru tine.

nu e fat frumos din soare si din stele..am spus ca e frumusel, ceea ce e sinonim cu dragutel :lol: Si el chiar pare sa aiba niste complexe de inferioritate, dar cine stie.

Trebuie sa recunosc ca m-ai speriat mai tare decat a reusit el sa o faca..si cel mai probabil nu o sa-i raspund la acele mesaje, numai ca tentatii o sa mai existe deoarece frecvenam cam aceleasi locuri. Apropo de asta, mi-am mai amintit o ciudatenie, mi-a cerut permisiunea de a frecventa in continuare aceste locatii..ceea e mi s-a parut destul de ciudatel.

 

Ei...nu toti au personalitate multipla...sau alte boli psihice. Unii sunt doar stangaci sau mai necopti.

SSS, tu esti fetita aceea frumoasa care a postat la topicul de poze, lunile trecute? Frumoasa foc, dar pustoaica tare...Ai sa vezi ca poti sa gestionezi si situatii cu adevarat dificile, asta-i doar o intamplare amuzanta. Asa o vei percepe ulterior.

Uneori baietii incearca prin tehnici aiurite sa para duri sau distanti, nepasatori...intelegi tu...

Vorba Lynxului, daca nu cere de mancare, mai tine-l.

am 25 de ani, teoretic nu prea mai sunt o pustoaica :D

Nu prea cred ca imi doresc sa-mi sap singura groapa.. si dupa cum se prezinta situatia, cam asta am facut pana acuma

 

Neah...e mult pana se consuma ceva intre voi, apoi iti mai trece.

mi-e frica sa nu fie invers. daca m-as retrage acuma, doua-trei seri nebune prin birturi..si imi trece cumva, dar daca ma implic mai mult, nu stiu ce o sa iasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar daca ma implic mai mult, nu stiu ce o sa iasa

O sa vorbesti cu BlueS sa-ti faca rezervare permanenta pe ariile "cazuri si necazuri in dragoste", "psihologie", "creaturi si entitati", "legislatie". :lol:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum ceva vreme am cunoscut un tip ...

 

Voi ce credeti, exista vreo sansa ca lucrurile sa mearga bine..sau sa imi vad eu de ale mele..fara el? :D

 

Fetita tatei, daca vrei ceva frecus emotional, niscaiva framantari mentale si sufletesti, ti-ai gasit amicul perfect.

De nu vrei, lasa-l dracului sa-si joace dramoletele in alt decor.

 

 

Sper ca nu esti genul care sa se autoiluzioneze cu aiureli feminine de genul "poate il educ / salvez / maturizez, etc.".

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetita tatei, daca vrei ceva frecus emotional, niscaiva framantari mentale si sufletesti, ti-ai gasit amicul perfect.

De nu vrei, lasa-l dracului sa-si joace dramoletele in alt decor.

 

 

Sper ca nu esti genul care sa se autoiluzioneze cu aiureli feminine de genul "poate il educ / salvez / maturizez, etc.".

 

Da negrule, dar merge sa-l tina si sub lupa, intre timp sa-si traiasca tineretea, ca ia-uzi ce zice fata tatii: "am 25 de ani."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa vorbesti cu BlueS sa-ti faca rezervare permanenta pe ariile "cazuri si necazuri in dragoste", "psihologie", "creaturi si entitati", "legislatie". :lol:

 

 

Fetita tatei, daca vrei ceva frecus emotional, niscaiva framantari mentale si sufletesti, ti-ai gasit amicul perfect.

De nu vrei, lasa-l dracului sa-si joace dramoletele in alt decor.

 

 

Sper ca nu esti genul care sa se autoiluzioneze cu aiureli feminine de genul "poate il educ / salvez / maturizez, etc.".

 

 

casca bine ochii la astea doo postari.

si baga bine la cap.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da negrule, dar merge sa-l tina si sub lupa, intre timp sa-si traiasca tineretea, ca ia-uzi ce zice fata tatii: "am 25 de ani."

 

Tocmai ca nu-si poate trai tineretea cu el, SexyFunnyThing.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ca nu-si poate trai tineretea cu el, SexyFunnyThing.

 

Pai de ce? Crezi ca va face foie gras din ficatu-i? Altii da p'acilea sunt susceptibili da d'astea.

Lasati fata, n-o mai speriati...ca nu-s Hanibali Lectorri la tot pasul.

SSS, la varsta ta daca as fi intalnit o nebuna as fi fost foarte fericit cu ea. Dar erau multe monotone, ma plictiseam teribil. Nu-i asculta ca te sperie. Iti insufla fricile lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×