Sari la conținut
Forum Roportal
Scalexys

Cel mai frumos desen animat 2012

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut! Fac un studiu despre cel mai frumos desen animat din 2012, pentru ca nu cred in ceea ce spun criticii din domeniu. Spuneti-mi daca doriti, care este parerea voastra?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Brave animatie frumoasa si colorata de la pixar, imdb ii da 7.2 eu ii dau 9.8 :) mi-a mers la suflet pentru simplu motiv ca poveste este relatia mama-fiica, prea putin exploatata pana acum de filmele de gen.

ice age: continental drift - foarte exigent e imdb ii da 6.6. eu mare fan sid nu pot sa fiu prea riguroasa si-i dau 8.5. nu atat de savuroasa ca prima parte, tinand cont ca suntem la a 4-a intalnire cu simpaticii sid, diego si veveritoi si au mai imbatranit :) dar nu si-au pierdut farmecul. intalnim personaje noi, destul de reusite si amuzante.

madagascar 3. europe`s most wanted. nu m-a dat pe spate, mai bun ca 2-ul dar nu se ridica la nivelul primului.

rise of the guardians 8.2 ii da rautaciosul de imdb eu ii dau 10. mi-a placut foarte mult. avem un mos craciun tatuat, o zana maseluta zapacita, un mos ene intelept, un iepure uracios si un jack frost foarte uman :) mi-a placut foarte foarte :)

paranorman - amuzant si ciudatel, nu-s atat de critica cu el pentru ca mie imi plac animatiile ciudatele. ii dau mai mult de 6.9 ... sa zicem un 8.5

hotel transylvania- haios dar cam atat. de data asta imdb ii da ok 8.1. incepe bine dar se termina greu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ice age: continental drift. De fapt toata seria Ice age mi-a placut!

 

La cinematografe n-ai loc sa intri si inca ruleaza in Phoenix de asta vara. Am vazut o parte din film chiar zilele trecute la TV, este fenomenal, mic-mare sta cu gura cascata la productia asta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×