Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tu ce crezi ca face Ileana Cosanzeana cu zmeul pana vine fraierul de Fat-Frumos sa o ia de nevasta - tot ce vrea zmeul, ca ala e barbat, hotarat, potent, face ce vrea el, lasa pe fraieri sa omoare balauri pentru printese.

Faptele conteaza, nu juramintele.

Merg pe experienta ta in domeniu, cum ca toate astea sunt realitati incontestabile.

Cu mentiune ca totusi in zilel noastre proportia e de 50% divorturi. Deci exista o alta jumatate care nu se inscrie in descrierea asta.

 

Vezi de ce femeile in general nu-si au locul in armata (nu pot executa ordine si creaza haos emotional in jurul lor prin cearta, intrigi, manipulare sexuala).

E, dar daca sunt trimise sa actioneze in partea dusmanului nu se transforma in bombe? Doar Mata Hari cate ravajii a facut printre zmei evident!

Editat de -altul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu uit nimic, sunt de acord cu tine. Dar prefer s-o cred pe ea, nu stiu de ce.

Da, corect, si eu la fel!

 

draga...sunteti voi in locul ei de va tot dati cu parerea ce sa faca ? 8)

Pai tu de unde stii ca nu ? :crazy:

Poate avem mai multe clone si vrem sa stim ce crede lumea, ca nu vrem sa ne dezvaluim asa.

 

Si, la final aparem si zicem...Cu - Cu ... va rugam sa face-ti cu mana acolo in stanga, a fost o farsa! :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu mai conteaza, asa cum ziceam, situatia actuala e aia care conteaza si nu cred ca se mai poate repara ceva, din spusele ei.

Eu as zice sa nu se desparta, sa se separe o vreme, sa ia o pauza de gandire, sa se linisteasca si apoi sa vada ce e de facut. Doar sa vrea si sotul, ca nu e intreg nici el cu sinuciderile lui :stars: . Reactii ca ale lor, dupa mine, mai ascund ceva sentimente unul pentru celalalt.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reactii ca ale lor, dupa mine, mai ascund ceva sentimente unul pentru celalalt.

Nu sentimentele cred ca sunt problema lor ci pretentile materiale. Ea e fustrata de faptul ca nu au reusit in acest domeniu. Plecand in strainatate a devenit mai eliberata de sentimente si mai "stapana" pe conditia materiala. Si acuma pune in balanta cele doua vieti: cea de aici cu cea din strainatate. Castig de cauza o sa aibe a doua situatie, doar ca implica o doza de imoralitate pe care ar vrea s-o asasineze cu complicitatea mesajelor venite de pe forum.

Editat de -altul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as zice sa nu se desparta,

 

Apai soro, daca tu ai sta in continuare cu un sinucigas, care te mai si pune sa te uiti cum se sinucide, cand i se pune lui pe chelie, atunci io nu mai zic nimic, mai bine ma duc in padure.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apai soro, daca tu ai sta in continuare cu un sinucigas, care te mai si pune sa te uiti cum se sinucide, cand i se pune lui pe chelie, atunci io nu mai zic nimic, mai bine ma duc in padure.

Eu as zice sa il filmeze cand o face si apoi sa il puna pe youtube. La pariu ca il ia pe ala cu gangsta style.

Auzi, dar de unde stii ca sotul ei are chelie ? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apai soro, daca tu ai sta in continuare cu un sinucigas, care te mai si pune sa te uiti cum se sinucide, cand i se pune lui pe chelie, atunci io nu mai zic nimic, mai bine ma duc in padure.

Pai sunt iubiti care promit luna depe cer, altii isi pun gaj viata, nu mai sunt corespunzatoare declaratile astea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o doza de imoralitate pe care ar vrea s-o asasineze cu complicitatea mesajelor venite de pe forum.

Nu te mai uita la filme cu pac-pac. :lol:

 

Nu sentimentele cred ca sunt problema lor ci pretentile materiale.

Nici nu ma conteaza acum care este problema generatoare a situatiei de fata. Tragedia consta in faptul ca el ameninta ca se sinucide daca ea il paraseste. Ceea ce nu-i deloc ortodox, este? 8) Pentru ca un om nu poate fi manipulat ca o marioneta de frica (observi cum frica din nou manipuleaza si stopeaza gandirea? ) ca altul isi ia viata cica din vina lui. Nimeni nu e proprietatea nimanui si nimeni nu e responsabil de alegerile altuia.

 

Pai sunt iubiti care promit luna depe cer, nu mai sunt corespunzatoare declaratile astea?

Atata timp cat nu i-a adus luna de pe cer, pe care a promis-o, evident ca nu mai sunt corespunzatoare. Pe minciuna nu se cladeste nimic.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×