Sari la conținut
Forum Roportal
Andrei Stinga

Ștergere postări din secțiunea Internet/Webmasteri!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bună seara,

 

Acum câteva ore am postat două articole în secțiunea Internet/Webmasteri, unul în Subtopicul SEO (în care ceream opinii și sugestii despre SEO), altul în subtopicul Critici/Opinii (în cere ceream opinii despre aspectul general precum și articolele website-ului meu: www.hartanumerologica.ro).

 

Acum, când am intrat să verific forumul, am constat că acestea dispăruseră complet. Întrucât nu am postat același articol și într-o parte și în alta, ci ceream informații cu totul și cu totul diferite, nu văd ce articol din regulament (pe care l-am citit și în prealabil și după incident) am încălcat.

 

Rog un moderator să mă ajute să înțeleg unde am greșit.

 

Mulțumesc!

 

L.E.: Să nu îmi spuneți că e din cauza conținutului „neortodox”...

Editat de Andrei Stinga

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai postat un link (reclama!) in trei mesaje. Acest lucru este considerat spam si se pedepseste cu 7 zile de suspend. Userii noi care posteaza astfel, sunt banati direct.

 

Extras din regulament: Pe forumul Roportal, este STRICT interzis spam-ul.

SPAM - mesaj nesolicitat (de regula cu caracter comercial, dar nu neaparat) postat in mod repetat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai postat un link (reclama!) in trei mesaje. Acest lucru este considerat spam si se pedepseste cu 7 zile de suspend. Userii noi care posteaza astfel, sunt banati direct.

 

Extras din regulament: Pe forumul Roportal, este STRICT interzis spam-ul.

SPAM - mesaj nesolicitat (de regula cu caracter comercial, dar nu neaparat) postat in mod repetat.

 

Mulțumesc pentru răspuns.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×