Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Iubita lui Ilie Năstase nu reprezintaTimișoara

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:doh:

 

Olga, nu stiu de ce postezi mizeriile astea aici. Ca nu e prima. Nu mi se pare ca userii de pe acest forum tre sa fie pusi la curent cu toate aberatiile presei. Nu te supara. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh:

 

de ce postezi mizeriile astea aici. Ca nu e prima. Nu mi se pare ca userii de pe acest forum tre sa fie pusi la curent cu toate aberatiile presei. Nu te supara. :hi:

 

 

Unii scriu despre politica si se manjesc acolo cu toate alea, Ilie macar a depasit pe toti politicienii la celebritate de la Boc la Mazare si intre ei exclusiv pe toti, de ce nu!!!

Cum vezi tu forumistii de aici ca au doar o singura preocupare??? un topic Religia si o dorinta ... stiu eu care??? Eu-i vad ca-s mai complexi si poate sa ia atita "heat".

 

Asta decid eu!!! sa ma supar sau altceva.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te bucura ca nu se cearta nimeni. shades.gif

 

Voiam sa zic ca Olga sa nu raman cu impresia, de acolo de foarte departe de unde e ea, ca noi traitorii de pe aceste plaiuri nu stim ce si cum legat de mizeriile care se scriu IN GENERAL in presa.

Si ca Roportalu` sa nu devina un mijloc de intoxicare.

Daca ne intereseaza presa de scandal o citim si fara sa ne anunte roportalu` ca ea exista.

 

Atata tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te bucura ca nu se cearta nimeni.

Bun. Mie unul nu mi-ar plăcea să mi se spună că scriu mizerii chiar dacă cititorului nu-i convine ce scriu.

 

Ce părere ai despre situaţia asta, cu iubita lui Năstase ? A ăluia din libertate, nu a celui de dincolo de zăbrele. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce părere ai despre situaţia asta, cu iubita lui Năstase ? A ăluia din libertate, nu a celui de dincolo de zăbrele. :)

 

Am parerea ca din moment ce toata lumea implicata a negat ca ar fi afirmat ceva legat de acest lucru si este evident o inventie a presei, nu merita luata in seama.

 

Cu adevarat un subiect interesant ar fi daca presa ar dezvalui cine e iubita celui de-al doilea Nastase :lol:

Daca tot ai adus vorba....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prin ineditul subiectului avand in vedere ca nu a existat pana acum o astfel de discutie publica.

De scandal, de altfel, dar un real subiect de presa, daca e sa consideram cerintele pe care trebuie sa le indeplineasca o stire.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×