Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
The Unknown

Iubita lui Ilie Năstase nu reprezintaTimișoara

Rate this topic

Recommended Posts

Monday, 14 January 2013

Iubita lui Ilie Năstase nu este ambasadoarea Timișoarei culturale!

Autor: Georgeta Petrovici

A făcut pușcărie pentru instigare la t

:doh:

Olga, nu stiu de ce postezi mizeriile astea aici. Ca nu e prima. Nu mi se pare ca userii de pe acest forum tre sa fie pusi la curent cu toate aberatiile presei. Nu te supara. :hi:

:doh:

de ce postezi mizeriile astea aici. Ca nu e prima. Nu mi se pare ca userii de pe acest forum tre sa fie pusi la curent cu toate aberatiile presei. Nu te supara. :hi:

Unii scriu despre politica si se manjesc acolo cu toate alea, Ilie macar a depasit pe toti politicienii la celebritate de la Boc la Mazare si intre ei exclusiv pe toti, de ce nu!!!

Cum vezi tu forumistii de aici ca au doar o singura preocupare??? un topic Religia si o dorinta ... stiu eu care??? Eu-i vad ca-s mai complexi si poate sa ia atita "heat".

Asta decid eu!!! sa ma supar sau altceva.

• Upvote 1

Nu te bucura ca nu se cearta nimeni. shades.gif

Voiam sa zic ca Olga sa nu raman cu impresia, de acolo de foarte departe de unde e ea, ca noi traitorii de pe aceste plaiuri nu stim ce si cum legat de mizeriile care se scriu IN GENERAL in presa.

Si ca Roportalu` sa nu devina un mijloc de intoxicare.

Daca ne intereseaza presa de scandal o citim si fara sa ne anunte roportalu` ca ea exista.

Atata tot.

Nu te bucura ca nu se cearta nimeni.

Bun. Mie unul nu mi-ar plăcea să mi se spună că scriu mizerii chiar dacă cititorului nu-i convine ce scriu.

Ce părere ai despre situaţia asta, cu iubita lui Năstase ? A ăluia din libertate, nu a celui de dincolo de zăbrele. :)

Ce părere ai despre situaţia asta, cu iubita lui Năstase ? A ăluia din libertate, nu a celui de dincolo de zăbrele. :)

Am parerea ca din moment ce toata lumea implicata a negat ca ar fi afirmat ceva legat de acest lucru si este evident o inventie a presei, nu merita luata in seama.

Cu adevarat un subiect interesant ar fi daca presa ar dezvalui cine e iubita celui de-al doilea Nastase :lol:

Daca tot ai adus vorba....

Prin ineditul subiectului avand in vedere ca nu a existat pana acum o astfel de discutie publica.

De scandal, de altfel, dar un real subiect de presa, daca e sa consideram cerintele pe care trebuie sa le indeplineasca o stire.