Sari la conținut
Forum Roportal
LadySparrow

Exercitii pentru abdomen

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai uite la mine cu tot cu un strat de sunculita pe burta ( nu mare, dar existent ) tot au inceput sa se vada forme de patratele. Ok, nu vor ajunge ca la culturisti, nici nu vreau, nu-mi place asa ceva, pentru mine aia e exagerat, disproportionat. Sa fie un corp tonifiat in gen fitness, sa se vada forma muschilor, dar nu sa creasca in dimensiune exagerat.

Pai indiferent de cata grasime ai, muschii sunt acolo, ascunsi. Doar daca vrei sa se si vada patratelele, slabesti. Daca nu, ele exista, stau cuminti acolo, sub sunci.:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai indiferent de cata grasime ai, muschii sunt acolo, ascunsi. Doar daca vrei sa se si vada patratelele, slabesti. Daca nu, ele exista, stau cuminti acolo, sub sunci.tease.gif

 

Partial adevarat. Sunt, dar subdezvoltati. Trebuie antrenati si muschii abdominali ca orice alti muschi.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia defineste subdezvoltati ? :lol:

Nu sunt tonifiati, si vizibili,aia e altceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha, e normal sa fie mai mici decat cei antrenati, pentru ca ei sunt dezvoltati strict la nevoile corpului uman. In concluzie, sunt normali.

Cei antrenati, sunt supradezvoltati in spirit estetic.

Este o mare diferenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce exercitii faceti pentru a tonifia muschii abdomenului? Abdomene clasice nu pot sa fac deloc, cum incep, ma doare capul :stars:

Probabil durerile de cap se datoreaza faptului ca faci exercitiile incorect, solicitandu-ti aiurea gatul si muschii spatelui.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Il tot vedeam in reclame pe la teleshopping si il ignoram total. Acu doua saptamani l-am primit cadou si am ramas foarte uimita, sa nu mai zic ca mi-a devenit cel mai bun prieten.

E mic si-al dreac, e mai distractiv ca abdomenele simple si are rezultate rapide si super misto. Nu numai ca a topit aripioarele de pe mijloc dar mi se contureaza si primele pachetele pe abdomen, dupa numai doua saptamani de folosinta, zilnic cate 20-30 minute. 

 

E AB Circle Pro si-l recomand ca pe un must, nu neaparat pentru slabit cat pentru mentinerea siluetei.

 

 

:eek: Vreau si eu. Cineva sa mi-l faca cadou repede! Ciuciu. :)

Editat de Fiero
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×