Sari la conținut
Forum Roportal
Moniquedxb

Rinoplastie

Postări Recomandate

Va implor daca are cineva informatii pro sau contra despre Doctor Andrei Lazar sau poate recomanda cineva pe cel mai bun estetician din Iasi? cineva care s-a operat la doctor Lazar sau altul in Iasi cu succes???

Mii de multumiri anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va implor daca are cineva informatii pro sau contra despre Doctor Andrei Lazar sau poate recomanda cineva pe cel mai bun estetician din Iasi? cineva care s-a operat la doctor Lazar sau altul in Iasi cu succes???

Mii de multumiri anticipat

 

Buna ,eu mi-am facut rinoplastie la Dr Lazar , nu este un esec dar nici multumita nu sunt , se mai putea lucra la forma nasului plus ca trebuia sa-mi rezolve si deviatia de sept si nu a facut-o :( . In cazul in care nu ai facut interventia iti recomand sa te interesezi si de alti doctori....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cunosc nici un estetician din Iasi, nu as putea sa iti recomand pe cineva. Eu m-am operat de deviatie de sept la domnul doctor Dan Mihail Stana la clinica Efigia din Bucuresti si te sfatuiesc sa incerci aici. Intr-adevar, costa drumul Iasi-Bucuresti, dar se merita, ai sa vezi ... e un profesionist!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot asa prin Iasi am cautat dar nu am fost multumit de ce am gasit. Intr-un final am mai cautat si in alte orase si m-am decis asupra Dr. Antohi din capitala. Am aproape 2 luni de la operatie si rezultatele sunt f bune. Ti-l recomand.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot asa prin Iasi am cautat dar nu am fost multumit de ce am gasit. Intr-un final am mai cautat si in alte orase si m-am decis asupra Dr. Antohi din capitala. Am aproape 2 luni de la operatie si rezultatele sunt f bune. Ti-l recomand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Eu m-am operat la domnul doctor Nicolae Antohi in urma cu 3luni si sunt foarte multumita! In copilarie am suferit o lovitura puternica la nas, in urma careia am ramas cu o deviatie de sept, o cocoasa urata si o nara total astupata, puteam respira doar pe gura. Acum 7 ani am facut prima operatie de rinoplastie, in urma careia am inceput sa respir pe nas, dupa care am facut si operatia estetica ( ambele la doctorul Romanitan de la Spitalul Militar). Rezultatul acestor operatii nu a fost nici pe departe cel dorit, dar m-am consolat cu ideea ca doar atat s-a putut face cu 'materialul clientului'. Anul trecut am auzit de domnul doctor Antohi si pana sa iau hotararea sa ma operez la dansul, m-am documentat foarte mult. Sunt foarte multumita de alegerea mea si ii multumesc lui Dumnezeu ca mi-a dat curajul sa ma operez pt a 3-a oara. Tin minte ca atunci cand am fost la consultatie, domnul doctor Antohi mi-a spus cu blandete:) ca nasul meu este 'dezastros', iar acum, dupa ce m-a operat, mi-a spus ca am un nas 'perfect'. Sunt total de acord cu dansul:) . Ii sunt foarte recunoscatoare Dr Antohi si ma gandesc ca daca as fi stiut de dansul acum 7 ani, poate n-as fi trecut prin 3 operatii ca sa am un nas 'perfect'. Asa ca mare atentie cand va alegeti doctorul! Bafta multa!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hi
Eu sunt din Marea Britanie și au fost căutați pentru chirurgi din România și din alte țări, pentru rinocer plastie, dar eu sunt acum confuz, deoarece nu par a fi câteva chirurgi bune în România, și anume Oradea și București. Dr. Daniel Popescu este unul și, de asemenea, Dr. Serban Porumb. Aș dori niște Recomandari bune și rele.

I multumesc :-)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×