Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ciucuraș, ce anume din astrograma mea mă face să fiu atâta de bolnavă și traumatizată, abuzatoare de pastile și injecții din ce in ce mai multe cu heroină? Sunt la capătul puterilor, zilele trecute m-am certat cu soțul dar ne-am împăcat. Din cauza certurilor am făcut supradoză. Am leșinat. Sunt plină de înțepături pe brațe, mâini, picioare. Numai în gât nu îmi injectez, dar o sa ajung și acolo. Sunt praf. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum pot, bre, să-mi calculez și io singur astrograma?

Înainte aveam câteva linkuri, însă văd că acestea nu mai funcționează.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred că my scorpio rising sign este vinovat de natura mea vicioasă, precum și luna în taur, taurul ce e sclavul placerilor.bolile de oase sunt specifice capricornului.

Btw, după ce că am căzut pe scări că mă dureau toate, la vânătăile de la înțepăturile de heroină s-au adăugat și vânătăile căderii. In plus, în cădere, mi s-au spart ochelarii. Iar eu am plâns toată noaptea de durere și nu am dormit deloc, îmi era frică pentru că consideram că nu voi putea munci! Cu toate acestea, mi-am cumpărat frumos doua perechi de ochelari fancy, din mall de la Meli Melo, ce au și dioptrii, însă prea mici (-1) iar eu aveam -4,5 la un ochi și -4,8 la ălălalt. Numai eu știam ce era în sufletul meu. M-am rugat mult la Dumnezeu să muncesc, să fiu în stare. Și am reușit. Am făcut o vânzare de 15 milioane. Pe care, btw o voi cheltui pe ochelari de vedere fancy cu dioptrii -5 , mi-am luat deja vopsea neagra-albastruie londa și antibiotice, probiotice, antipiretice, antiinflamatoare, analgezice opioide, Her, cremă pentru vânătăi, dentist că trebuie să îmi rezolv abcesul dentar căci azi m-am trezit cu febră mare și, evident, in sevraj. Dar acum sunt bine, am făcut curățenie în casă, am șters mesele, spălat vesela, spălat chiuveta și petele de pe mașina de spălat

FB_IMG_16241060521324245.jpg

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×