Sari la conținut
Forum Roportal
Afrodita222

Hosting

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua

 

 

Am comandat de curand webhosting de la www.gamepub.ro

Mi s-au parut ofertele si preturile lor bune. Calitatea hostului mi se pare ok, n-am avut probleme pana acum. As dori totusi sa va intreb, daca mai foloseste careva hostingul de la ei, daca da.. ce parere aveti? Cum este suportul, calitatea si etc.

 

 

Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

 

 

Am comandat de curand webhosting de la www.gamepub.ro

Mi s-au parut ofertele si preturile lor bune. Calitatea hostului mi se pare ok, n-am avut probleme pana acum. As dori totusi sa va intreb, daca mai foloseste careva hostingul de la ei, daca da.. ce parere aveti? Cum este suportul, calitatea si etc.

 

 

Multumesc!

 

Buna,

 

Eu am auzit de ei, nu cunosc detalii despre serviciile lor, insa cand am intrebat si eu despre o firma serioasa de hosting un prieten ancorat in domeniul acesta mi-a zis ca a avut niste nemultumiri legate de creare cont la ei, dar nu am cerut detalii. Mi-a recomandat cu incredere Claus Web, el achiar are trei domenii gazduite si inregistrate la ei si e f multumit de faptul ca au in loc de spatiu hard-disk au dispozitive de stocare date ultrarapide ssd care au un uptime 99.9%. Cei de la asistenta tehnica sunt foarte prompti, plus ca pe luna platesti mai putin de 1 euro pe luna. A, si au ceva oferta, pana la sf. lunii, 'doamnelor care achizitioneaza un domeniu internet in luna martie, le oferim consultanta si sustinere pentru a proteja numele domeniului la OSIM fara onorarii profesionale, iar domnilor, daca vor cumpara un domeniu internet si vor dori ca acesta sa devina si marca inregistrata, vor suporta doar taxele oficiale OSIM. Cauta pe google firma si gasesti toate informatiile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am auzit de ei, nu cunosc detalii despre serviciile lor

 

'doamnelor care achizitioneaza un domeniu internet in luna martie, le oferim consultanta si sustinere

 

Eu inteleg ca va faceti reclama, dar de ce nu o faceti in mod neipocrit? Nu e mai onest sa spuneti: Va oferim, asa si pe dincolo, beneficiati de... etc.?

 

Daca am nevoie de hosting, credeti ca voi apela la unii care umbla cu cioara vopsita? Nu, pentru ca asta spune multe despre caracter!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×