Sari la conținut
Forum Roportal
Indigo 1

Propuneri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Din cate cunosc eu ca se intampla pe forumuri, optiunea de a da minusuri unui post, va fi inca un prilej pt hartuitori, de a-i agresa pe cei carora nu sunt pe placul lor. Hartuitorilor nu le-ar mai ajunge jignirile si injuraturile, ar da si minusuri la greu. :jester:

Deci, ar hartui dublu, fata de cat hartuiesc acum. :crazy:

Editat de Sara'
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ar putea fi 50 de plusuri si 5 minusuri disponibile, dar e bun si sistemul actual.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ar putea fi 50 de plusuri si 5 minusuri disponibile, dar e bun si sistemul actual.

 

buna ideea..

 

eu una as fi curioasa si ce persoane nu sunt de acord cu postarea (dar nu zic asta din politete sau cine stie din ce motiv)

pentru ca pana acum stiu doar cine este de aceeasi parere, deci o fata a medaliei

dar pentru mine ar fi interesant sa vad si cum s-ar face uz de posibilitatea de a nu fi de acord, intr-un mod personal pentru ca doar eu stiu cine ma voteaza pozitiv/negativ, deci e un vot direct adresat si nu unul facut public.

 

iar limitarea minusurilor e o idee buna contra abuzurilor, astfel s-ar nota cu mai multa cumpatare si cu un rost, alfel ramai fara acest drept si nu ti-ar conveni.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PS: Bine, acu' ma astept sa apara cineva, care sa spuna ca moderatorii nu ar trebui sa puncteze deloc :roll:

 

Eu spun ca si moderatorii ar trebui punctati ... de forumisti bineinteles!!!

 

(Si sa nu fie o problema daca i se aduc critica!!! banari, suspendari, procentaje, etc., ca cineva a zis ceva.)

 

N-am fost clar la fraza asta, forumistul sa nu fie pedepsit cu banare etc., daca are alta opinie decat moderatorul.

Sa fie o discutie ca intre amici.

Editat de The Unknown
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

observ ca numarul de citate admise într-o postare e limitat.

nu s-ar putea mari?

Editat de aramis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O propun pe Olga sa se ocupe cu stirile. Clar nu poate face o treaba mai nasoala ca bootul asta 'stiri'.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: Oare e posibil un buton extra la mesageria privata ca sa putem trimite poze prin PM?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×