Sari la conținut
Forum Roportal
Indigo 1

Propuneri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Propun marcarea topicului "MAXIME SI CUGETARI CRESTINE rubrica zilnica" de la sectiunea Religie si Spiritualitate ca topic important fiind deja la un numar mare de postari si vizualizari.

 

Multumesc!

 

 

PS: Am deschis acest topic deoarece topicul de Idei forumuri si subforumuri de la sectiunea Feedback este deocamdata inchis.

Rog un moderator sa lipeasca acest topic de cel existent sau sa-l modereze dupa cum considera.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In cadrul subforumului Dragoste se gasesc multe topice la care nu s-a mai postat de cativa ani. Cred ca pot fi "prescrise" (inchise si arhivate, vroiam sa spun ! :o: ).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata raman asa. Se va face in curand o curatenie generala. Ca nu numai aria Dragoste are problema asta.

Multumim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai in gluma, mai in serios :) , poate ar trebui luata in considerare optiunea de a nu fi notificat cand un user de pe lista celor ignorati iti da o replica, ar fi util pentru a nu citi notificari irelevante. :pardon:

Editat de Rory*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa cum se noteaza cu + o postare, ar trebui sa se poata nota si cum -

 

 

bine, eu as scoate sistemul asta, s-a ajuns sa se puncteze persoana, nu postarea.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hey, hey ... eu as face o bucatarie mobilata si bine echipata cu camara de alimente si debara de toate alea plus o pivnita cu butoaie si rafturi, ar fi mult mai fun de exploatat decat de cautat daca reteta cu supa de ceapa cu sampanie a mai fost postat, unde si de cine ... si apar toate postarile din forum unde una din cuvintele de cautare s-a folosit, deci toate postarile aproape si succes la cautare :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"muzica care ne binedispune" ? (si nu e sg topic de genu asta)

 

 

chiar nu se gaseste niciun moderator care sa corecteze (macar) greselile astea flagrante?

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o sa propun pana mi se raspunde. de unde ideea de a puncta un post? si de ce nu si cu -, daca tot e nevoie de puncte....

 

 

 

sunt singura care crede si vede ca se noteaza + idei imbecile pe baza de amicitie, bisericute si tzatzarie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o sa propun pana mi se raspunde. de unde ideea de a puncta un post? si de ce nu si cu -, daca tot e nevoie de puncte....

 

 

 

sunt singura care crede si vede ca se noteaza + idei imbecile pe baza de amicitie, bisericute si tzatzarie?

 

Si de la un anumit numar de minusuri primite, sa nu se mai poata vedea postarea respectiva.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×