Sari la conținut
Forum Roportal
Becali Laurentiu

internetu

Postări Recomandate

INTERNETUL DAUNEAZA GRAV SANATATII!!! incercati sa nu stati mai mult de 4 ore pe zi altfel o sa suferiti de anxietate puternica ,constat medical franta ,italia ,spania

La buna vedere :doh:

 

 

 

 

 

PS: astept intrebari si raspunsuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers: Eeee, m-ai convins. De astazi nu voi mai folosi internetul. Ma voi retrage in munti unde voi deveni oier cu juma' de norma... :wub:) Hai sa fim seriosi , nu mai postati tampenii doar de dragul de a le posta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh: Eeee, m-ai convins. De astazi nu voi mai folosi internetul. Ma voi retrage in munti unde voi deveni oier cu juma' de norma... :ok: ) Hai sa fim seriosi , nu mai postati tampenii doar de dragul de a le posta.

 

Pai ce altceva sa poate posta respectivul domn, Cataline? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ce altceva sa poate posta respectivul domn, Cataline? :ok:

 

Ca bine zici... initial ma gandeam sa fac o continuare a topicului, de genul "DAUNEAZA GRAV SANATATII!!! incercati sa nu stati mai mult de 4 ore pe zi altfel o sa deschideti topicuri stupide precum acesta"... :doh: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai ca esti enervant sa nu mai stam noi ca sa poti sta tu sa postezi prostii aiurea aici de dragul de a posta,in plus poti sa stai "tu"mai putin de 4~5 ore shi sa ne lasi pe noi lasaneeeeeeeeeeee lasaneeeeeeeeeee(rusinikaaaa)

dar totusi cred ca a vrut sa zica (cred)ca daca stai prea mult cu ochii in monitor poate dauna catusi de putin vederii

 

shi in plus ti-am mai zis eu tie postezi doar de dragul de a posta ,rog op-ii sai urmareasca topikurile ca deja devine pliktisitor(sa comunici pe portal nu inseamna sa ai cat mai multe mesaje sub imaginea din profil )cateva topikuri ti-au fost inchise am observat (tu inca nu ai observat?)

Editat de axl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce rai sunteti :)

de daunat , dauneaza in mod cert, si inca destul de grav :doh: partea a doua este ca nu era nevoie de un astfel de topic

 

eu NU sunt dependenta de calc :crazy: nu stau mai mult de 12 ore pe zi :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce rai sunteti :)

de daunat , dauneaza in mod cert, si inca destul de grav :doh: partea a doua este ca nu era nevoie de un astfel de topic

 

eu NU sunt dependenta de calc :crazy: nu stau mai mult de 12 ore pe zi :nea:

ce crezi ca eu stau????,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, numai cand dorm nu las calcu deschis (nu de alta dar face cooleru` zgomot)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×