Sari la conținut
Forum Roportal
Redondo

cel mai downloadat film al anului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Adolescenti betivi, femei semi-goale, distrugeri, sani, haos, alcool, iarba, droguri si-un Mercedes in piscina - cam asa arata filmul cu o distributie plina de actori mai putin cunoscuti. Un film interzis minorilor, Project X/ Proiectul X este un adevarat avertisment pentru parintii si agentii de politie din intreaga lume si poarta semnatura celebrului producator al filmului Marea Mahmureala - Tod Phillips. Trei viitori absolventi de liceu dau o petrecere pentru a deveni populari. Parintii lui Thomas pleaca de acasa pentru un weekend, iar Costa, cel mai bun prieten al lui Thomas, pune la cale o petrecere la el acasa. Supraponderalul JB si Dax, cel care va filma intreaga aventura, sunt cooptati pentru organizarea petrecerii.

 

Costa spera sa se culce cu cat mai multe fete care au baut peste masura. Adolescentii vor sa fie cool pentru o seara, sa agate fetele la care nu au avut niciodata acces. Insa vestea despre petrecere se raspandeste atat de repede incat lucrurile scapa in curand de sub control.(sursa procinema)

 

http://www.youtube.com/watch?v=vE3BCOpVQOshttp://www.youtube.com/watch?v=1Rl1TJG17Wk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am vazut filmul, nu cred ca as pierde 90 de minute uitandu-ma la cum sunt unii lipsiti de idei in a se distra daca nu au la indemana bautura si droguri. In mare era de asteptat un astfel de film de la Tod Phillips (Marea Mahmureala). :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intrebarea mea e de ce acest film e cel mai downloadat de pe torrenți ? adica acest gen cu beții, distracții, sex...

 

nu stiu ce filme și seriale au fost in 2012. nu prea ma uit ca nu am timp nici sa ma uit nici sa caut ce filme au aparut. m-am uitat doar la Spartacus anul acesta.

 

dar daca filmele cu beții au ajuns pe primul loc inseamna ca societatea a decazut destul de mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

filmul este foarte bun! este unul reusit!

intr-adevar la petrecerea respectiva se consuma si alcool, dar sunt prezentate si conseciuntele, deci se ppate spune ca este educativ filmul :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intrebarea mea e de ce acest film e cel mai downloadat de pe torrenți ? adica acest gen cu beții, distracții, sex...

 

dar daca filmele cu beții au ajuns pe primul loc inseamna ca societatea a decazut destul de mult.

Daca nu ii citeam prezentarea expusa de tine, nici nu stiam de asemenea film.

In felul asta, uite cum o sa creasca numarul de download. :crazy:

 

Si, nu cred ca are vre-o legatura directa faptul ca se descarca un asemenea film, cu nivelul decadentei in societate.

Este un film artistic! Artistic ala, ar trebui sa spuna destul de multe, sau, nu.

 

Sincer nu cred ca ar trebui sa ingrijoreze asa de mult acest film, ce reda o realitate, in raport cu altele in care se promoveaza violenta excesiva si ireala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×