Sari la conținut
Forum Roportal
lynxul_negru

Sex cu o persoana mai tanara

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Nici eu nu inteleg sinceriteta mea din dimineata asta :think:

 

karma :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

generatia mea nu cred ca-si incepea viata sexuala asa de devreme ca generatia de azi. cred ca au mai multa experienta astia de 20-25, decat aveam eu la 20-25.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au fost 3 minori carora le-am rapit inocenta. Ce a fost misto? Pai tocmai faptul ca erau virgini si m-am simtit superb stiind ca sunt prima care ii "strica". Dar nu e asa fun cu de-astia prea tinerei, pentru mine doar psihologic a fost minunat.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am umplut de sunci de fapt... :think:

 

 

Nu le neglija multa vreme, incepe cu 2 cani de ceai fara zahar dimineata si 1 litru de apa rece asta in timp ce alergi ... 15 minute macar.

 

ON ... in gand cu cei de pe copertele revistelor :crazy:

 

Am fost la shopping si la intrarea unde probam hainele e coada mereu ca nu sint cabine foarte multe, o femeie tanara dar inalta a iesit cu o bluza pe ea numai si fara sutien ca mai lua din cos sa probeze si se intindea pe acolo cum isi alegea bucatile, ca n-ai voie decat cu 10 bucati deodata in cabina, si avea un short minuscul pe ea si cu o minima fantezie o vedeai goala ... iar un batrinel aproape de 70 de ani o admira/pandea de dupa un stalp de suportat tavanul.

Editat de The Unknown
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu le neglija multa vreme, incepe cu 2 cani de ceai fara zahar dimineata si 1 litru de apa rece asta in timp ce alergi ... 15 minute macar.

 

ON ... in gand cu cei de pe copertele revistelor :crazy:

 

Am fost la shopping si la intrarea unde probam hainele e coada mereu ca nu sint cabine foarte multe, o femeie tanara dar inalta a iesit cu o bluza pe ea numai si fara sutien ca mai lua din cos sa probeze si se intindea pe acolo cum isi alegea bucatile, ca n-ai voie decat cu 10 bucati deodata in cabina, si avea un short minuscul pe ea si cu o minima fantezie o vedeai goala ... iar un batrinel aproape de 70 de ani o admira/pandea de dupa un stalp de suportat tavanul.

 

Visele sunt gratuite.

(tu spunei pe aici ca "tinerii pefera-preferau- femeile duble ca varsta.)

Batranii admira...

Da, visele snt gratuite.

(insa, daca mai insisti, s-ar putea sa incepi cu explicatiile)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, visele snt gratuite.

(insa, daca mai insisti, s-ar putea sa incepi cu explicatiile)

 

 

Ce as putea sa-ti explic, totu-i vechi in domeniul sex, iar daca ai ajuns pan-acolo cu cineva, cred ca varsta nu mai conteaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce as putea sa-ti explic, totu-i vechi in domeniul sex, iar daca ai ajuns pan-acolo cu cineva, cred ca varsta nu mai conteaza.

 

Este bagat la naftalina?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×