Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Simt ca o iau razna... simt ca inebunesc..

 

Sunt un tip foarte schimbator... si cand ma refer la schimbator e vorba ca acu vreau ceva si peste putin timp vreau altceva. De cativa ani tot asa o duc.. si doar ... vreau si eu ce au alti , vreau si eu sa imi gasesc acea pasiune in care sa imi investec timpul.. sa imi dedic viata.. vreau si eu acel lucru.. Anii trec si iar trec.. si nimic , absolut nimic!! Imi plac foarte multe lucruri. Am incercat foarte multe dar nimic care sa ma faca sa spun DA! ASTA E! sa fiu 100% sigur. Incotro ma indrept? Toti prietenii au ceva care le place , au vise etc.. eu nimic! absolut nimic! am si eu vise dar pentru moment ca dupa ceva timp visele mi se schimba. Sunt plictisit!! vreau sa fac ceva!! pur si simplu nu imi pot gasi locul. In ultimu timp numai am chef de nimic.. prea putine lucruri ma atrage.. parca sunt mort pe dinauntru!

 

Nu stiu daca mai sunt si alti in situatia mea... dar cateodata stau si ma gandesc si ma ingrijoreaza..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Muta-ti domiciliul in alt oras, get a new life

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doing what? va fi la fel.. si nu ma pot muta deocamdata

 

De unde stii? Te-ai mutat si a fost la fel?

 

Doing what? va fi la fel.. si nu ma pot muta deocamdata

 

De unde stii? Te-ai mutat si a fost la fel?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toti prietenii au ceva care le place , au vise etc.. eu nimic! absolut nimic!

 

 

De ce trebuie sa fi ca restul? Multumeste-te cu ce ai, sau faci planuri de economisit si cand poti, mai achizitionezi cate ceva, insa daca n-ai ceva, inseamna ca n-ai nevoie de acel obiect.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce trebuie sa fi ca restul? Multumeste-te cu ce ai, sau faci planuri de economisit si cand poti, mai achizitionezi cate ceva, insa daca n-ai ceva, inseamna ca n-ai nevoie de acel obiect.

"Multumeste-te cu ce ai" - nu am nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×