Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da...la metoda asta am recurs.Din ziua in care am postat pe forum nu am mai vb cu ea.astazi mi-a lasat un mesaj pe facebook in legatura cu eveniment comun...a carui detalii oricum le stia. i-am scris scurt exact raspunsul la intrebare sub forma simpla si atat.urmeza sa ne vedem peste o saptamana si va dormii la mine.nu stiu cum o sa fie toata treaba asta.

 

Cine a fost cu ideea sa doarma la tine ?

 

Ia uite ce ziceai: "..ultima oara..imi revenisem foarte putin..zic eu..apoi ne-am intalnit la un eveniment comun si iara mi-am prelungit agonia."

 

De ce trebuie sa doarma la tine?

 

Pai, exact de asta, ca le place agonia aia.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cea ce vreau sa stiu este:Cum naiba imi revin si daca ar trebuii sa merg la un psiholog pt ca sunt un idiot batut in cap?

Multumesc

Relax. Timpul trece si uiti. In rest, nu stiu ce sfat sa-ti dau.

Poti sa-ti impui sa uiti o persoana ? Nu toata lumea e capabila sa-si reprime sentimentele. :think:

De fapt si de drept, singura ta sansa este sa rupi orice contact cu ea o perioada. Pana iti trece.

Si nu, EU NU CRED ca o iubesti. Ai sa-mi dai dreptate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

corect, am mai sarit din randuri....pai daca in cap esti batut cred ca e timpul sa bati alta parte a corpului tau si cum prelungirea ghencea e in constructie sigur vei gasi si unealta necesara...ehhh...n-ai ce face decat sa mergi mai departe si sa inveti ceva dar oare inveti ceva?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite ce ziceai: "..ultima oara..imi revenisem foarte putin..zic eu..apoi ne-am intalnit la un eveniment comun si iara mi-am prelungit agonia."

 

De ce trebuie sa doarma la tine?

 

Pentru ca asa ne-am inteles dinainte. Am avut destul timp cred eu..sa trec peste..oarecum.Nu cred ca se mai pue problema cu agonia. Ori ma mint singur?

 

Relax. Timpul trece si uiti. In rest, nu stiu ce sfat sa-ti dau.

Poti sa-ti impui sa uiti o persoana ? Nu toata lumea e capabila sa-si reprime sentimentele. :think:

De fapt si de drept, singura ta sansa este sa rupi orice contact cu ea o perioada. Pana iti trece.

Si nu, EU NU CRED ca o iubesti. Ai sa-mi dai dreptate.

 

Sunt foarte curios pe ce baza spui asta.''ca nu o iubesc'' Dezvolta, e interesant.

 

Data viitoare cand te intalnesti cu ea si vrea sa te mai pupe pe frunte, lipeste-o de perete cu un gest barbar, baga-ti mana in ciuful ei si trage-i capul pe spate, desfa-i picioarele cu genunchiul, uita-te in ochii ei de foarte aproape (ai grija sa nu te uiti crucis, totusi) si las-o sa-ti simta rasuflarea pe obraz (vezi ce mananci inainte) si zi-i.. ce faci.. (aici ii sufli aer cald in ochi).. pisi?

Si gata, ai cucerit-o. Iti trece si erupuptia, sa vezi.

:)) Chestia functioneaza cu fosta :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca asa ne-am inteles dinainte. Am avut destul timp cred eu..sa trec peste..oarecum.Nu cred ca se mai pue problema cu agonia. Ori ma mint singur?

 

 

Vorbim dupa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×